Культурні події на вихідних у Львові

Концерт Мирослава Скорика, виставка етноляльок, «Французька весна»

Головні новини Львова 07.04Оксана Сенишин, 7 квітня 2017, 15:46 0
дивіться також

П'ятниця — День музики Мирослава Скорика. У львівській філармонії зазвучать твори композитора, які він присвятив знаним солістам. До прикладу, Концерт для скрипки №5 ― Олегу Каськіву, концерт для віолончелі №2 ― Олександру Пірієву. В виконанні оркестру філармонії лунатиме і Карпатський концерт. Зачаровуватиме зі сцени і піаніст Йожеф Єрмінь.

«Такий монолог автора-композитора з публікою, в якім солюючий інструмент оповідає про якісь переживання. Це буде, власне, виклад почуттів», ― розповів композитор Мирослав Скорик.

«Ляльковий світ» презентує до тисячі етноляльок. Фестиваль презентує етноляльку від авторів з цілої України. Це з півсотні майстрів і до тисячі їхніх витворів. Кумедних героїв можна ще й придбати: ціни від двохсот гривень до кілька десятків тисяч. Атракція ― цими вихідними в Палаці мистецтв. Там влаштують ще й майстер-клас з петриківського розпису.

«Це якраз та виставка, де можна трішки собі підняти настрій, побавити, посміятись, щось згадати», ― зазначила організатор фестивалю «Ляльковий світ» Ірина Сорокіна.

Чотирнадцятий фест «Французька весна» запрошує на спектакль «Motion». Сучасний балет, що в перекладі «Переміщення», інтригуватиме в Театрі Лесі Українки цієї неділі. Це спільна українсько-французька постановка з брейк-дансом.

«Ви побачите молодих надзвичайно талановитих українців. І музика написана вашим композитором. Скільки тут є талановитих людей. В мене таке враження, що ви самі, українці, цього не знаєте», ― каже виконавчий директор Французького інституту в Україні Матьє Арден.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук