Культурні події на вихідних у Львові

Театральний фестиваль «І люди, і ляльки», пригодницьке дитяче містечко у Парку культури та Шухевич.Фест на Білогорщі

КультураОксана Сенишин, 30 червня 2017, 20:44 1064 0

Стартував театральний фестиваль «І люди, і ляльки»

До Львова з’їжджаються театри з цілої України з найкращими виставами: драматичними і ляльковими. «Комедію помилок» за Шекспіром покаже Чернігівський академічний театр, буде ляльковий театр з Грузії. А харківський театр імені Афанасьєва привезе «Їжачка з туману» та «Прості історії Чехова». Вперше за три роки будуть і постановки студентів з Київського університету Карпенка-Карого. Вистави – впродовж трьох днів на п’ятьох сценах міста. Чекають ще гостей:

«Черкаський театр ляльок, Хмельницький театр ляльок і драматичний театр Сумський академічний Щепкіна, який буде показувати «Одержиму», – додав директор театру «І люди, і ляльки» Олексій Кравчук.

«Пригодницьке дитяче містечко» — у Парку культури

У неділю у Парку культури спільно з «Пластом» відкривають безкоштовний освітньо-ігровий простір. Буде цікаво дітям від шести до 14 років. Адже зведені оригінальні атракціони дозволять їм, долаючи різноманітні перешкоди, розвивати моторику та вчитися грати в команді.

«Це вхідна брама, яку ви можете тут бачити. Візуалізація альпіністичної гірки, по якій діти можуть лазити, там розтягнута сітка. Другий і треті елементи – так звані колоди і пеньки», – розповів адміністратор Парку культури Сергій Хомчин.

«Шухевич.Фест» вперше — на Білогорщі

На Білогорщі, біля Музею генерала-хорунжого УПА Романа Шухевича, облаштують наметове містечко та спортивну зону. Впродовж трьох днів там буде школа виживання, лекції, майстер-класи пісень та танців для дітей, а також екскурсії і повстанська ватра. А на завершення ще й перегляд фільму «Нескорений». Буде добра музика від «Шостого чуття», «Torban» і не лише.

«Буде гарна музична програма. Виступатиме відомий гурт «Lemko Bluegrass Band» і «Джалапіта», знана у Львові», – додала спеціаліст відділу культурних індустрій міськради Ірина Рибко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук