Цими вихідними, 12-13 вересня, у Львові дітей запрошують на майстер-класи малювання сов, у Національному музеї відбудеться виставка до 150-річчя від народження митрополита Андрея, «Майстерня пісні» працює над новим проектом «Земля-пісня».
Художник Ігор Землянський, автор ілюстрацій до більшості книг про птахів – художніх та наукових – запрошує дітей до Зоологічного музею біологічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка. Там влаштують майстер-клас «Вартові ночі». Митець не лише навчить малечу малювати пернатих, але й розповість про своє захоплення орнітологією і про досвід порятунку птахів, які опинились у біді.
«Творці українського пейзажу» – у Національному музеї. Роботи чотирьох знаних митців – Сергія Васильківського, Петра Левченка, Михайла Беркоса та Михайла Ткаченка – передали з колекції Харківського художнього музею. Це понад півтори сотні творів. Виставка триває в межах проекту «Музей-гість» і приурочена до 150-річчя від народження митрополита Андрея.
«Майстерня пісні» працює над новим проектом «Земля-пісня». Зараз готують першу серію «Весілля». Міжнародне театральне ательє голосу і співу досліджує глибину весільного українського тексту, а також тих країн, звідки прибули учасники майстерні, зокрема Чехії.