«Купив квартиру – виграв машину»: таке можливо з Парус Development

Львів – місто не лише легендарної історичної архітектури, а й нових та сучасних житлових комплексів. Компанія Парус Development не лише втілює неповторні архітектурні проєкти, а й робить усе для того, аби майбутні мешканці отримали максимум комфорту та вигоди під час купівлі житла. Так, 26 червня у компанії провели розіграш новенького автомобіля Citroen C3 серед клієнтів, які придбали квартири чи комерцію в період дії акції «Купив квартиру – забрав машину».

У зв’язку з карантином проведення всіх масових заходів, у яких беруть участь понад 50 осіб, були заборонені. Тому у компанії вирішили провести розіграш у онлайн-форматі.

Та це не завадило подарувати море позитиву сім’ї Мар’яна та Надії, яка стала переможцем і переконалась, що мрії здійснюються!

«Метою цього масштабного розіграшу було потішити наших клієнтів, нагадати їм, що їхні позитивні емоції безцінні для нас. Вони – частинка нашої Парус-family, тому заслуговують на найкрутіші подарунки і враження», – розповіла Лідія Мишко, менеджер з продажу Парус Development.

Під час прямого ефіру представники компанії обрали переможця, якому зателефонували. Чоловік неймовірно зрадів і вже невдовзі сім’я отримала ключі від свого новенького Citroen C3! Звичайно, радості переможців не було меж, тож вони поділилися тим, як їм вдалося отримати цей чудовий подарунок.

«Чому ми вибрали Парус? Напевне, тому, що наш син вступив цього року у Політехнічний інститут. Ми орендували йому квартиру в Парусі, і нам сподобалося! Цікава архітектура, близько до центру міста, гарна якість будівництва, інформаційність, все нам підійшло. Я дуже зраділа, коли дізналась про виграш. Тож мрійте, мрії здійснюються, хоча для цього треба працювати», – ділиться враженнями пані Надія.

Її чоловік більш прагматично ставився до участі в розіграші і, за його словами, у перемогу вірив не настільки, як дружина. Пан Мар’ян каже, що коли дізнався про виграш, був неймовірно щасливим, а дружина аж затанцювала від радості.

На сьогодні Парус Development є провідною компанією нерухомості на ринку України, яка реалізовує масштабні та інноваційні будівельні проєкти. Так, з 2015 року її команда збудувала та ввела в експлуатацію житловий комплекс «Парус» на вул. Липинського, 28, «Парус Park» на Кульпарківській, 64а, «Парус Life» на Городницькій, 9 та перший будинок ЖК «Парус Smart» на Трускавецькій, 2.

На стадії активного будівництва та реалізації перебувають два будинки у житловому комплексі «Парус SMART» та «Парус CITY» на вул. Кульпарківській. Тож, хтозна, можливо, вже невдовзі щасливих власників автомобілів стане ще більше, адже Парус Development – це завжди розвиток, інновації та безліч радісних моментів для покупців нерухомості!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Останні новини
Залиште відгук