Квитки на фестиваль Sziget вперше повністю розпродані

Вперше за історію угорського фестивалю Sziget за тиждень до старту усі квитки розпродані. Саме тому організатори вирішили зберегти останні 1000 квитків для продажу на місці, щоб спробувати запобігти появі неофіційних розповсюджувачів біля входу на фестиваль.

Károly Gerendai, засновник та головний організатор Sziget, зазначив, що підвищений інтерес спостерігався протягом всього року, і він вважає, що «все це завдяки гарному лайн-апу та успіху сервісів обслуговування, представлених кілька років тому». 

Очікується більше відвідувачів з Угорщини, так само як і з інших країн Європи. На його думку, ще й завдяки тому, що Будапешт стає більш трендовим містом у порівнянні з минулими роками. 

Цього року кількість тижневих квитків з кемпінгом була обмежена до 45.000 та денних квитків до 25.000 на день. Разом із VIP відвідувачами, учасниками та обслуговуючим персоналом Sziget має можливість комфортно розмістити 85.000 осіб.

Також цього року очікується, що кінцева кількість усіх відвідувачів протягом цілого тижня, протягом якого проводиться фестиваль, перевищити 400.000.

Цього року на фестивалі очікують таких зірок як The Prodigy, Placebo, Korn та інші.

Фестиваль  Sziget - один із найбільших європейських фестивалів, що відбувається щоліта в серпні з 1993 року на дунайському острові Обудаї в Будапешті. Угорською мовою sziget означає «острів».

Музична програма фестивалю є багатожанровою, а крім неї є багато інших  -театральна, мистецька, циркова. Щодня — близько 250 програм на 60 майданчиках та сценах.

Фестиваль популярний серед мешканців Західної Європи. Понад 50 % відвідувачів приїжджають із-за кордону, найбільше - з Нідерландів, Німеччини, Великої Британії та Франції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук