Лідер депутатської групи «Відродження» задекларував 9 компаній в офшорах

Лідер депутатської групи «Відродження» Віталій Хомутиннік

Нардеп, лідер депутатської групи «Відродження» Віталій Хомутиннік задекларував 30 компаній, з яких дев’ять зареєстровані на Кіпрі, Віргінських і Кайманових островах. Про це йдеться у його електронній декларації за 2015 рік.

За даними декларації, Хомутиннік володіє двома ділянками площею 3 і 4 тис кв. м у с .Козин, будинком на 448 кв. м і недобудовою на 917 кв. м у тому ж селищі. Крім того у нього є ділянка у с. Проців на 1200 кв. м і будинок у Києві площею 357 кв. м.

З рухомого майна Хомутиннік вказав у декларації картини і скульптури, ікони, меблі, люстри, килими, телевізори, десятки наручних чоловічих і жіночих годинників, шість одиниць зброї, ювелірні вироби та одяг, не вказавши їх вартість.

Також Хомутиннік користується автомобілями Mersedes-Benz S500L4M 2006 року, вартістю 1,115 млн грн, Toyota Tundra 2013 року і орендує Range Rover Land Rover 2014 року, що зареєстрований на фірму ТОВ «Українська інвестиційна компанія», яка йому належить. Дружина Хомутинніка володіє ще трьома автомобілями.

Депутат отримав 71 тис. грн зарплати у Верховній Раді і 80 тис. грн. відшкодування витрат, що пов’язані з виконанням депутатських повноважень.

Хомутиннік продав цінних паперів та корпоративних прав на суму близько 140 млн грн, і отримав майже 30 млн грн відсотків за депозитами.

Згідно із декларацією, дружина Хомутинніка заробила за основним місцем роботи 1,204 млн грн і отримала у подарунок 5,309 млн грн.

На банківських рахунках депутата зберігається понад 40 млн грн, близько $10 млн і €122 тис. Готівкою Хомутиннік тримає 32,7 млн грн, $570 тис. і €850 тис.

Також Хомутиннік вказав у декларації, скільки витратив на купівлю одягу у європейських країнах. Крім того він здійснив близько 20 членських внесків у партію «Відродження» на суму понад 15,5 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук