Лише 1% мешканців Донеччини вважає стан культури проблемою, - соцопитування

КультураДарина Цвях, 30 квітня 20151140

«Українська маркетингова група» (UMG) на замовлення Cultprostir провела соціологічне дослідження.

У ході опитування мешканців 5 областей – Київської, Одеської, Миколаївської, Херсонської та Донецької (тієї її частині, яка контролюється державою) – запитали, які загальноукраїнські проблеми, на їхню думку, є зараз найбільш актуальними.

Всього 1% мешканців прифронтової Донецької області назвали серед таких проблем плачевний стан культури і науки, що на порядок нижче, ніж в інших областях, де проводилося дослідження (там цей показник склав 10,8-11,4%). Також респонденти, що проживають в Донецькому регіоні, дуже мало стурбовані проблемами освіти: висока вартість навчання у ВНЗ, низька якість освіти є актуальною проблемою всього для 5,3% донеччан, у той час як в інших областях це хвилює 25,8-37,8 % населення. 

При цьому 90,5% жителів Донецької області вказали, що найактуальнішою для них є проблема сепаратизму і російської агресії. Такий відсоток практично дорівнює тим відповідям, які дали і в іних областях. Але тільки донеччани називали одну-єдину проблему. В той час як у мешканців Київської, Одеської, Херсонської та Миколаївської областей значний список «претензій до життя», кожен з опитаних називав як мінімум 2-4 значущі для нього актуальні проблеми.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук