ЛОДА опублікувала список понад 400 інвестиційних об’єктів на Львівщині

ЕкономікаАК, 18 липня 201613700

Фахівці управління інвестиційної політики ЛОДА зібрали і опублікували повний перелік інвестиційних об’єктів на території Львівщини. Наразі база даних налічує понад 400 об’єктів, які можуть зацікавити інвесторів. Прикметно, що у списку є не лише державні чи комунальні об’єкти, але й приватні.

У списку інвестиційних об’єктів Львівщини, опублікованих 18 липня на офіційному сайті ЛОДА, переважно земельні ділянки різної площі у містах та селах, а також непрацюючі підприємства, хоча є й реально діючі підприємства – наприклад Дрогобицький машинобудівний завод чи приміщення РАЦСу у Добротворі.

ЛОДА також опублікувала список великих земельних ділянок для створення індустріальних парків – площею від 25 до понад 300 га. Це ділянки типу «грінфілд» – тобто вільні від будь-яких забудов, ґрунт на яких ніколи не розроблявся.

«Потенційні інвестори, закордонні чи внутрішні, тепер зможуть легко ознайомитись з пропозицією інвестоб'єктів Львівщини. Тобто кожен може спробувати знайти щось що його цікавить самостійно, а для уточнення деталей вже зв'язатися за зазначеними телефонами чи мейлом, – пояснив ZAXID.NET керівник управління інвестиційної політики ЛОДА Роман Матис. –  Це не остаточна база, вона постійно оновлюється і більше того, ми закликаємо подавати нам інформацію не лише про державні чи комунальні об'єкти, але і про приватні – з ними ми теж працюємо для того, аби в інвестора був максимально можливий вибір».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук