ЛОДА розірве договори з одним з найбільших перевізників сміття у Львові

У понеділок, 24 липня, голова Львівської ОДА Олег Синютка заявив, що має намір частково розірвати угоди на вивезення сміття з компанією «АВЕ Львів». Як розповів Синютка на брифінгу, компанія не справляється із тими обсягати твердих побутових відходів, які вона має вивозити, і як наслідок, у Львові та інших містах Львівської області виникають проблеми з вивозом сміття.

«Ми ставимо питання про часткове розірвання угоди з компанією «АВЕ Львів», яка не здатна забезпечити вивезення твердих побутових відходів з території міста Львова та з території Львівської області. Унаслідок організаційних, фінансових чи інших причин ця компанія зараз є аутсайдером», – сказав Синютка.

Голова ЛОДА зазначив, що наразі у Львові є проблеми лише з однією перевантажувальною станцією на вул. Північній, куди звозить відходи «АВЕ Львів». За даними Львівської міськради, зараз там накопичилось 6 тис. тонн відходів. Синютка зазначив, що перед «АВЕ Львів» є завдання до 1 серпня повністю очистити цю перевантажувальну станцію.

«Ми запропонували компанії «АВЕ Львів» частково відмовитись і мати тільки той обсяг ринку, де вона має і технічні, і фінансові засоби. Я у середу буду мати зустріч у присутності генерального консула Республіки Чехія з одним із співвласників компанії та відповідно продемонструю йому ті негаразди, які сьогодні є у компанії «АВЕ Львів», – додав Олег Синютка.

За його словами, при частковому розірванні угоди з «АВЕ Львів» щодо вивозу ТПВ зі Львова, та частка ринку, яка залишиться, буде розподілена між наявними перевізниками ТПВ.

Нагадаємо, що компанія «АВЕ Львів» підозрюється у незаконному скидананні сміття на околицях Львівської області та інших областей країни. Галицький районний суд Львова обрав міру запобіжного заходу директору підприємства Юрію Грибану, якого підозрюють у заволодінні бюджетними коштами майже на 10 млн грн. Грибан сплатив півмільйонну заставу та зараз відсторонений від виконання обов’язків директора.

Додамо, що згідно з даними бізнес-пошукової системи YouControl, засновниками «АВЕ Львів» є Олег Гайовишин, ТзОВ «АВЕ Умвельт Україна», а кінцевим бенефіціарним власником громадянин Чехії Данеіл Кршетінски.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук