ЛОДА відхилила половину пропозицій інвесторів на будівництво сміттєпереробних комплексів

ЕкономікаЮлія Лавришин, 15 лютого 2017, 14:03 1813 0

У середу, 15 лютого, конкурсна комісія під головуванням заступниці голови Львівської ОДА Ірини Гримак відхилила три з шести інвестиційних пропозицій на будівництво сміттєпереробних заводів у Миколаївському та Дрогобицькому районах. Таким чином, до конкурсу допустили три пропозиції – одну щодо ділянки в Дрогобицькому районі, та дві – у Миколаївському районі.

Конкурсна комісія відхилила обидві пропозиції ПП «Гігаджоуль», яке планувало будівництво заводів з переробки ТПВ і в Миколаївському, і в Дрогобицькому районах. Також до конкурсу не допустили пропозицію ТзОВ «Інтернешинал Трейдинг» щодо ділянки на території «Новороздільської сірки» у Миколаївському районі. Ці три пропозиції відхилили через відсутність необхідних для участі в інвестиційному конкурсі документів.

«Умови були для всіх однакові і в підприємців було достатньо часу, аби подати такі документи як, наприклад, анкета учасника, інвестиційний проект, довідку про те, що фірма не є банкрутом, та правовстановчі документи. Ці компанії не надали необхідних документів, тому і не братимуть участь в конкурсі», – зазначила Ірина Гримак.

Таким чином далі у конкурсі на будівництво сміттєпереробних заводів братимуть участь три компанії.

На ділянку у Дрогобицькому районі претендує лише українська інвестиційна компанія «IEK». А за право будівництва сміттєпереробного комплексу на території колишнього ДП «Новороздільська сірка» у Миколаївському районі змагатимуться чеська компанія ТОВ «Глассворк технолоджі» та польська ТОВ «Вейст Менеджмент Системс».

22 лютого, за словами Ірини Гримак, представники цих фірм розповідатимуть про свої пропозиції у Львівській ОДА. А 1 березня конкурсна комісія оголосить, які пропозиції проходять до другого етапу конкурсу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук