Луганський український театр працюватиме у Сєвєродонецьку

Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр (ЛОАУМДТ) намагається відновити роботу у Сєвєродонецьку. Для цього він шукає головного режисера й акторів, щоб повноцінно грати вистави після переїзду з підконтрольного російсько-терористичним військам Луганську. Приміщення театру у Луганську та матеріально-технічне забезпечення залишилось на території, не підконтрольній українській владі, повідомляє міністерство культури України.

У грудні 2014 року театр змінив місцезнаходження та пройшов процедуру реєстрації у м. Сєвєродонецьку. Працівники художньо-керівного і творчого складу перейшли працювати до інших театрів і організацій України, а деякі залишились в окупованому Луганську. Таким чином, для роботи Луганського театру виникли серйозні перешкоди Тепер ЛОАУМДТ  оголошує набір драматичних акторів та артистів балету, головного режисера та художника-постановника. Всього театр відкрив 35 вакансій.

Як розповів колишній режисер Луганського театру ляльок Олексій Кравчук в інтерв'ю ZAXID.NET, "Український музично-драматичний театр зараз називають просто театром на Оборонній. Вони теж працюють, грають вистави, але репертуар обрали, скажімо так, нейтральний".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук