Львів має асоціюватись з джазом в Україні, - Засадний

Культура3 червня 20119660

Саме сьогодні у Львові розпочався перший такого масштабу Міжнародний джазовий фестиваль. Триватиме дійство до 5 червня. Цією подією в західній Україні розпочнеться фестивальне літо Європи.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«2009 року Львів визнано культурною столицею. Це велике досягнення для нашого міста і, одночасно, велика відповідальність. Ми маємо іти вперед. Львів має асоціюватись з джазом в Україні», - зазначив директор департаменту «Євро 2012» Олег Засадний.

Також представник компанії-генерального спонсора зазначив, що «Львів – це місто, яке задає культурну традицію всій Україні».

Масштабність проекту зумовлена тим, що протягом трьох фестивальних днів джазова музика лунатиме з трьох відкритих сцен в центрі Львова: сцени на площі Ринок, великої гала-сцени із партером більше, як на 1000 місць в Парку Культури ім. Б.Хмельницького, де заплановані концерти легендарних джазових музикантів сучасності, та ще однієї сцени в центральній частині міста.

 «Львів обраний місцем проведення Alfa Jazz Fest не випадково, адже це місто з давніми культурними традиціями, цікавою історією та унікальною архітектурою. Територіальне розміщення і постійно зростаюча популярність серед туристів творять феномен фестивального міста в Україні, в якому унікальна архітектура та європейська атмосфера сприяє сповна насолодитись джазовою музикою різних стилів та напрямків просто неба», - розповіли організатори фестивалю.

«Мені дуже приємно, що сьогодні відбувається така подія, як джазовий фестиваль, про який ми думали, сперечалися і обговорювали всі разом, що він відбудетеся. І от вже розпочався. І починається він з того, що в нас будуть виступати прекрасні музиканти, визначні виконавці, світові зірки, яскраві і неординарні люди, як Джон Скофілд, Вінтон Марсаліс та інші. Я сподіваюся, що це буде велике свято для міста. Я думаю, що це стане хорошою традицією і буде продовжуватися довго. Ми будемо цю традицію підтримувати. Надіюся, що це подія, яку полюблять не тільки львів’яни, але і багато з тих, які живуть по всій Україні і за її межами. Всі сусідні, близькі і далекі країни будуть говорити, що така подія відбувається в цьому місті, і будуть приїжджати, отримувати задоволення від музики і цього чудового міста», - зазначив голова наглядової ради консорціуму «Альфа-Групп» Михайло Фрідман.

Одними з головних гостей в перший день стане відома американська джазова група Spyro Gyra (Спайро Джайра).

Очікується, що участь у фестивалі візьме понад сотня музикантів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук