20 квітня виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив Програму організації волонтерської служби приймаючого міста Львова. Кошторис програми складає 1,2 млн грн.
Фінансуватимуть програму за рахунок міського бюджету. Зокрема, гроші витратять на організацію навчання волонтерів, забезпечення їх формою, одноразовим харчування, питною водою, страхування від нещасних випадків, оренду комп’ютерної техніки і виставкового обладнання, облаштування інформаційно-довідкових пунктів, забезпечення волонтерів апаратурою радіомовлення, телебачення та раціями, а також на організацію роботи волонтерського Центру.
Програма розроблена на основі статистичних даних щодо залучення волонтерів приймаючими містами під час організації Євро-2008 в Австрії і Швейцарії, а також Євро-2006 в Німеччині. Мета програми полягає у проведенні організаційних, економічних і правових навчальних заходів для волонтерів. Серед запланованих заходів: проведення занять для волонтерів, укладання угод та інші.
Як інформував ZAXID.NET, 17 квітня у Львові презентували спеціальну форму, у якій волонтери Львова зустрічатимуть гостей міста. До Євро-2012 у Львові набрали близько тисячі волонтерів. У квітні цього року для них видали посібник.
Торік керівник Суспільного проекту 2012, професор Варшавського університету Анна Ґіза-Полєщук висловила переконання, що чемпіонат Європи з футболу 2012 року в Україні та Польщі потрібно використати для побудови сучасного волонтаріату.