Польський науковець: Євро-2012 – шанс збудувати сучасний волонтаріат

20 червня 201111550

Чемпіонат Європи з футболу 2012 року в Україні та Польщі потрібно використати для побудови сучасного волонтаріату. Таке переконання на відкритті науково-практичної конференції «Чемпіонат Європи з футболу 2012 – спільна праця українців та поляків» висловив керівник Суспільного проекту 2012, професор Варшавського університету Анна Ґіза-Полєщук.

«У Польщі можна збудувати тривалий сучасний волонтаріат, який в Польщі є дуже слабким. Він слабкий тому, що люди погані і не люблять допомагати іншим чи брати участь у суспільному житті, а лише через те, що організації не вміють приймати волонтерів. Наприклад, вони приймають волонтерів, які потім заварюють каву, роблять ксерокопії чи загалом тиняються без діла. Вони не вміють волонтерів утримати, вишколити. Отже, ми думаємо, що Євро є чудовою нагодою, щоб напрацювати фундаменти для хорошого, справжнього волонтаріату, який залишиться з нами назавжди», - зазначила Анна Ґіза-Полєщук.

Також вона зазначила, що без міського волонтаріату місто не може реалізувати свої туристичні амбіції.

Своєю чергою, директор департаменту «Євро-2012» Львівської міської ради Олег Засадний наголосив: «Культура волонтаріату є нова, напевне, і для України, і для Польщі. Львів є достатньо щасливий, що ми маємо все-таки «Пласт», який є таким серйозним для нас партнером… Але, якщо ми говоримо про волонтаріат, то нам потрібно близько тисячі волонтерів міста. Їхня сила буде в тому, коли вони будуть теж частиною великого суспільного проекту між всіма приймаючими містами».

Як інформував ZAXID.NET , під час відкриття конференції Олег Засадний також спрогнозував, що під час Євро-2012 у Львові 60% туристів користуватимуться громадським транспортом, а також зазначив, що у роботі з туристами Львів зосередиться на вихідцях із Росії, Польщі, Німеччини та Австрії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук