Львів не увійшов до фіналу відбору міст-претендентів для проведення Євробачення-2017

У фінал вийшли Київ, Одеса та Дніпро

КультураЯ.І., 22 липня 201639873
Львів не увійшов до фіналу відбору міст-претендентів для проведення Євробачення-2017
фото УНІАН
Конкурс на проведення «Євробачення» у 2017 році

У фінал конкурсу на проведення пісенного конкурсу Євробачення у 2017 році вийшли Київ, Одеса та Дніпро. Львів, який також заявив про наміри прийняти пісенний конкурс у себе, члени жюрі не відібрали.

Про це повідомила заступник гендиректора НТКУ Вікторія Романова після засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення в Україні у 2017 році пісенного конкурсу «Євробачення». «Це - столиця України Київ, це - Дніпро, і це південна столиця – Одеса», - сказала вона.

Міністр культури Євген Нищук після засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення в Україні у 2017 році пісенного конкурсу «Євробачення» повідомив також, коли буде оголошено місто, яке прийме пісенний конкурс.

 «27 липня з 12-ї до 13-ї години країна буде вже знати місто, в якому буде проводитися Євробачення. Я думаю, що це на краще, тому що не можна губити жодного дня і тягнути далі», - сказав він. 

Про бажання прийняти у себе міжнародний конкурс висловили Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків та Херсон. Згідно із низкою інтернет-голосувань, які проводили ZAXID.NET, Телеканал новин 24, а також ТСН, більшість читачів висловились за проведення Євробачення-2017 саме у Львові (85% читачів ZAXID.NET, 53% читачів сайту Телеканалу новин 24 та 44% читачів сайту ТСН).

Нагадаємо, цього року на конкурсі «Євробачення», що відбувся 14 травня у Стокгольмі,перемогла українська співачка Джамала. Таким чином, наступне «Євробачення» прийматиме Україна.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук