Львів підписав декларацію про проведення Конгресу культури країн Східного партнерства

Львів підписав декларацію про проведення Конгресу культури країн Східного партнерства
фото Facebook

Сьогодні, 22 квітня, у Львові було підписано декларацію про проведення у нашому місті IV Міжнародного конгресу культури країн Східного партнерства. Подія проходитиме у місті з 4 по 6 вересня.

Організаторами Конгресу культури Східного партнерства є Ярослав Дрозд, Генеральний консул Республіки Польща у Львові, Марта Литвинюк, в.о. заступника міського голови Львова з гуманітарних питань, Кшиштоф Коморскі, заступник президента міста Люблін, Володимир Мельник, ректор Львівського національного університету імені Івана Франка, Рафал Козінський, голова Фундації «ТрансКультура», Маркіян Іващишин, директор Мистецького об’єднання «Дзиґа».

Конгрес культури Східного партнерства, що відбудеться у Львові 4-6 вересня 2015 року, проголошує ідею культурного порозуміння понад кордонами і продовжує місію, зініційовану в Любліні під час двох попередніх Конгресів у 2011 та 2013 роках.

«Місія Культури в умовах криз» стане магістральною темою обговорень та творчих презентацій, що відбудуться протягом Конгресу. Україна перебуває зараз у процесі активної політичної, громадянської та ціннісної, культурної трансформації, а тому є ідеальним майданчиком для обговорення нагальних проблем, випробування інноваційних рішень й інструментів, актуальних і для інших країн Східного партнерства. На Конгресі зустрінуться представники публічної адміністрації та громадських організацій, академічного середовища та ЗМІ, творці й аніматори культури – для того, щоб провести дебати експертів, присвячені реалізації Східного партнерства як інструменту політики Європейського Союзу», - повідомляють організатори

Конгрес культури Східного партнерства (ККСП) вперше було зорганізовано у рамках Конгресу ініціатив Східної Європи у 2011році у Любліні. У цьому ж місті міжнародного рівня подія відбувалась ще двічі, у 2012 та 2013 роках.

ККСП є елементом масштабного багатолітнього проекту «Східне партнерство як культурний проект», який реалізує місто Люблін спільно з Центром Культури в Любліні і Фондом «Транс Культура».

Партнерами проекту є міста Львів і Тбілісі, Польський інститут у Києві, Мінську та Бухаресті. 

Місія ККСП полягає в тому, щоб стимулювати співпрацю, взаємний обмін ідеями та досвідом між Євросоюзом та країнами, що знаходяться за його східним кордоном.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук