Львів поділився досвідом інновацій у сфері освіти із Жовквою

СуспільствоСофія Трощук, 12 грудня 2017, 21:19 894 0

Львівські управлінці приїхали до Жовкви ділитися досвідом. Презентували там власні розробки впровадження інформаційних технологій у шкільний освітній процес.

Розповіли, зокрема, про мультимедійний виклад шкільної програми та сучасне оснащення навчальних аудиторій. Презентували й мультиборди з інтерактивним контентом від львівських розробників EdPro, які стоять у всіх школах обласного центру.

Навели кілька прикладів співпраці із приватними компаніями та поділилися досвідом, пошуку додаткових джерел фінансування.

«Міські громади разом із вчительськими колективами мають вчитися підтримувати один одного. І тому саме такі тренінги успішних проектів, які були у Львові, треба розповсюджувати в кожне маленьке чи більше містечко», – розповів організатор зустрічей Олег Березюк.

Такі заходи, кажуть організатори, мають надихнути міста Львівщини самостійно вдосконалювати навчальний процес та впроваджувати інновації в школах. Тож продовжуватимуть організовувати зустрічі із педагогами та вчителями Львівщини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук