Львів рекламуватиме книги місцевих видавництв

Культура24 січня 20117301

У Львові за кошти міста популяризуватимуть найкращі книги видавництв. Про це 24 січня зазначив голова комісії культури, промоції, ЗМІ та туризму Львівської міської ради Ярослав Музичко на засіданні комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та ЗМІ Львівської обласної ради.

"Комісія з питань культури, промоції, ЗМІ та туризму Львівської міської ради запросила на зустріч представників усіх видавництв міста Львова. Прийшли 20 видавців. Ми запропонували підтримку з боку міста у формі популяризації та реклами найкращої однієї книги, яку вибере самостійно видавництво", - зазначив Ярослав Музичко.

Як зазначив ZAXID.NET Ярослав Музичко, комісія звернулася до департаменту гуманітарної політики, щоб місто у бюджеті виділили на це кошти.

"Тобто місто за свій кошт проведе PR тій чи іншій книзі. Форма популяризації різна – зустрічі, сіті-лайти, соціальна реклама; якщо буде виділено на це більше коштів, то прозвучить реклама по радіостанціях та ТБ. Основний критерій книги – українська мова", - пояснив ZAXID.NET голова міської комісії культури.

Нагадаємо, у Львові виділили 400 тис. грн на "свій" посібник з історії України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук