Lviv Tech Angels розпочав пошук стартапів для інвестицій

Стартапери мають переконати журі у тому, що саме їхній проект вартий уваги

Інвестиційний клуб підтримки стартапів Lviv Tech Angels оголосив про готовність інвестувати в стартапи і продуктові компанії на ранніх стадіях розвитку у Львові та Україні загалом, а також розпочав відбір охочих отримати такі інвестиції.

Інвестклуб Lviv Tech Angels утворився в червні 2019 року під час об'єднання компаній Львівського IT-кластеру, його членами є співвласники компаній та представники топ-менеджменту.

Нині клуб інвесторів почав пошуки перспективних стартапів та повідомив про те, що відтепер організовуватиме пітчинг-сесії на постійній основі.

До участі в конкурсі запросили українські стартапи, які мають сформовані команди та перших клієнтів. Щоб отримати інвестиції їм необхідно заповнити реєстраційну форму на сторінці проекту та дочекатися запрошення на сесію з учасниками клубу.

«Якщо пощастить пройти відбір, наступний крок – переконати інвесторів у тому, що саме ваш проект вартий уваги», – йдеться в повідомленні .

Нагадаємо, Lviv Tech Angels має на меті створити у Львові культуру ангельського інвестування – інвестування власних коштів у ризикові підприємства-стартапи, зазвичай в обмін на конвертований борг або частку в компанії – та розвинути стартап-індустрію, шляхом створення потужної спільноти інвесторів, які регулярно підтримуватимуть найкращі українські стартап-ідеї.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук