Львів відвідало «Джаз-кабаре Олега Скрипки»

КультураДарина Цвях, 5 листопада 20145380

Вчора, 4 листопада, у Львові лідер груту «ВВ» Олег Скрипка презентував нову сольну програму «Джаз-кабаре Олега Скрипки».

Львівський концерт у цьому турі був важливим, адже саме у Львові Скрипка вперше почув український джаз.

«Львівський художник запропонував послухати диск із довоєнною українською музикою. Це розкішна лірика і розкішне виконання. Я просто був вражений. Зараз я вперше у Львові зі сольним концертом, і повертаю місту галицьку довоєнну музику», – розповів Олег Скрипка під час пре-конференції.

У своєму концерті Скрпика повернувся до українське кабаре, яке, на думку музиканта, традиція якого у Львові була надзвичайно сильною.

На сцені Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької прозвучали твори відомого музиканта, учасника Капели Яблонського Богдана Веселовського.

У другій половині програми шанувальники творчості музиканта мали змогу почути хіти і самого Скипки, і інші у джазових обробках.

Музикант розповів, що нову програму гарно сприйняли вже у Києві, Харкові та Дніпропетровську. Після Львова концерт відбудеться в Одесі.

Після концерту Олег Скрипка провів етно-вечірку у рамках проекту «Народжені в сорочці». Проект передбачає низку благодійних заходів для забезпечення потреб 9-го полку оперативного призначення Національної гвардії України. В рамках проекту проходить зірковий онлайн-аукціон «Міняю вишиванку на бронежилет», де відомі українці віддають свої вишиті сорочки, щоб зібрати кошти на засоби захисту для солдат.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук