Львів закликає батярів усіх країн на площу Ринок

Культура30 квітня 20119480

Львів 1 та 2 травня святкує День батяра. Основне гасло події – «Батяри усіх країн, єднаймося!».

«Львів’яни та гості міста на День батяра матимуть унікальну можливість поринути в атмосферу, настрій, побут, стилістику такого автентичного львівського явища, як батярство, що витворило своєрідний міський фольклор, сформований на лексиці львівської вулиці початку ХХ ст. Батяр – це дотепний, галантний і романтичний збиткар. І хоча справжніх батярів уже давно не лишилося, їх дух у Львові досі присутній, адже є чимало людей, які не тільки люблять цей стиль життя, а й прагнуть відтворити його. На вулицях у День батяра можна буде побачити людей, вбраних по-батярськи. За бажанням, можна буде взяти участь у вуличних виставах у батярському стилі, а також сфотографуватися  на згадку зі справжнісіньким «Почесним Батяром». На вулицях і в кав’ярнях лунатиме батярська музика. Вшанування батяра у Львові стає вже традицією, і з кожним роком свято проходить з ширшим розмахом. Аудиторія стає щораз більшою, програма – насиченішою», - зазначав організатор свята Андрій Сидор.

На святі традиційно усі гості матимуть нагоду поринути у початок століття із батярською музикою, ретро-фотосектором, батярськими бумциками та караоке і музикантами.

«Посвідчення батяра засвідчує, що Ви є справжнім батяром, який любить файну забаву, справжній поціновувач гарних кобіт, почесний гість у всіх кнайпах, цінує добрі буцики, любить гарний дотеп та вміє повеселити себе та свою компанію і є почесним гостем на Святі Батяра», - вважають організатори.

На святі буде працювати Батярська канцелярія, де усі бажаючі, що мають у собі дух батярства, можуть засвідчити його, отримавши іменне батярське посвідчення з власним фото.

«Головною новиною свята є те, що відтепер батярське посвідчення діє не лише, на святі, але й надає різноманітні переваги і в інших закладах міста: кав’ярнях, клубах, хостелі тощо – і цей перелік збільшується залучаючи все більше партнерів. Опис програми лояльності детально на сайті свята, де можна замовити посвідчення он-лайн ще до свята. Отож, запрошуємо до Львова на День Батяра: побачите багато цікавого!  Бо «де ще є файно так людям, як тут – тільки ві Львові», - додає Андрій Сидор.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук