Львів запрошує учасників на фестиваль українського романсу

Культура13 січня 20114990

2-3 квітня у Львові відбудеться Міжнародний фестиваль українського романсу імені Квітки Цісик, видатної американської співачки українського походження. Організатори запрошують співаків із різних країн світу взяти у ньому участь.

Про це 13 січня на прес-конференції повідомив співорганізатор фестивалю Олександр Гудмахер.

За його словами, участь у фестивалі можуть взяти солісти-вокалісти та вокальні ансамблі (віком від 18 до 35 років). Конкурсанти готують в два вокальні твори: один - обов'язковий твір з творчого доробку Квітки Цісик, другий - акапельно - довільний твір (український романс з українськими фольклорними (народними або сучасними) мотивами.

Перший день фестивалю – виступи конкурсантів - пройде у Палаці естетичного виховання учнівської молоді (на пл. Петрушевича,2), а гала-концерт - у театрі ім. М.Заньковецької. Можливо, серед журі будуть співачка Ніна Матвієнко та видавець Іван Малкович.

"До участі в конкурсі уже зголосилися учасники з Іспанії, Естонії, Латвії, США, Канади, Австралії. Ми хотіли проводити такий фестиваль кожного року у різних країнах, але громадськість світу хотіла бачити батьківщину Квітки Цісик. Адже ця людина віддала себе Україні", - зазначив Олександр Гудмахер.

Як зазначила координатор фестивалю Марія Семенова, у межах фестивалю також відкриється виставка портретів Квітки Цісик у різних живописних техніках та художніх робіт на мотиви пісень співачки – їх виконають львівські митці. Художні роботи можна буде оглянути у театрі ім. М.Заньковецької, а також у Львівському палаці мистецтв.

Вхід на концерти – вільний.

Довiдка ZAXID.NET

Додаткову інформацію можна отримати за контактами: Тел.: (067) 670-5404, (050) 370-4751, е-mail:[email protected]

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук