«Львівгаз» нагадав про нові правила надання пільг з 1 липня

ЕкономікаО.Г., 14 липня 201519680

З 1 липня цього року пільги на оплату за газ та інші комунальні послуги будуть розраховуватися в залежності від середньомісячного сукупного доходу сім’ї. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомила начальник відділу супроводу клієнтів ТОВ «Львівгаз збут» Ольга Чабан.

За її словами, зміни відбулися відповідно до постанови Кабміну від 4 червня цього року №389 «Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї».

Пільги призначаються на шість місяців. Для отримання податкової соціальної пільги необхідно, аби сукупний середньомісячний дохід сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищував 1710 грн. Розмір пільги визначає знижку на оплату комунальних послуг від 20% до 100%.

Аби визначити середньомісячний дохід, треба поділити загальну суму доходів кожного члена сім’ї пільговика за попередні шість місяців на 6 та на кількість членів сім’ї.  

Як наголосила Ольга Чабан, дані зміни не стосуються пільговиків та членів їх родин, які отримують тільки пенсії, соціальні допомоги, учасників бойових дій, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (1 та 2 категорії), осіб, які отримують пільги відповідно до ЗУ «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист».

Для отримання соціальної податкової пільги слід звертатися до органів соцзахисту за місцем проживання.  

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук