«Львівгаз» проводить опитування про перехід на європейську систему оплати за газ

ЕкономікаО.Г., 10 березня 201621754
«Львівгаз» проводить опитування про перехід на європейську систему оплати за газ
Споживам пропонують платити окремо за газ та за його транспортування

Нацкомісія, яка регулює сфери енергетики та компослуг ініціювала опитування серед споживачів, щоб дізнатися їх думку про перехід на європейську систему оплати за газ. Нею передбачено, що в рахунку вказуватимуть окремо вартість спожитого газу і плату за його транспортування.

Сьогодні споживачі отримують рахунок, в якому поєднані плата за сам газ і за послуги з його транспортування. В результаті не усім зрозуміло, які саме послуги відображені у кінцевій сумі рахунку. Тому в Україні планують перейти на концепцію більшості європейських країн, а саме відокремити плату за користування газотранспортною системою України від плати за газ як товару, повідомила прес-служба «Львівгазу».

За оцінкою Нацкомісії, нововведення матиме три основних переваги. По-перше, розділення рахунку дозволить вільно обирати постачальника самого газу. По-друге, компанія, яка займається транспортуванням газу, вже не матиме можливості впливати на компанії-постачальників. По-третє, рахунок стане зрозумілішим, адже буде чітко видно, за що саме сплачує споживач.

Опитування споживачів триватиме до 18 березня цього року. Участь у ньому є анонімною, а зібрана інформація буде використана лише в узагальненому вигляді. Взяти участь в опитуванні можна наступним чином: заповнити електронну форму анкети на сайті 104.ua або її паперову форму в управліннях ПАТ «Львівгаз». Пройти опитування також можна в контакт-центрах газової компанії за номерами телефонів: (032)2423104; (032)2907104; (067)2177104.  

Окрім того, центр обслуговування споживачів облгазу надіслав анкети споживачам на електронні скриньки. Заповнені анкети слід надіслати на електронну адресу [email protected].

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук