LvivMozArt: «Дзеркало» та баварський оркестр

Головні події сьомого дня фестивалю класичної музики

КультураК.С., 9 серпня2030
LvivMozArt: «Дзеркало» та баварський оркестр
Моновистава «Дзеркало»

9 серпня Львів відвідають яскраві виконавці з Франції та Німеччини.

Моновиставу «Дзеркало» можна буде побачити у Lem Station о 16:00 та 18:00. Вперше в Україні – відома мисткиня та циркова артистка Меліса фон Вепі з авторською моновиставою «Дзеркало» поєднає театр, акробатику та танець під супровід авторських імпровізацій французького композитора Стефано Оліва.

Особливий стиль «мистецтва повітряних технік» відкриває необмежені можливості для творчості. Досліджує перетини фізичних та психологічних аспектів гравітації та сприйняття реальності. Епіграфом до вистави стануть цитати з роману Йозефа Рота «Сліпе дзеркало», шедевру ліричної прози про долю молодої дівчини у міжвоєнні часи, написаного письменником у 1925 році.

Меліса Фон Вепі, акторка, авторка ідеї (Швейцарія – Франція) розпочала свою циркову кар’єру у віці 5 років в «Майстерні мистецтв» Женевського цирку. Разом із Хлоєю Моглія Меліса заснувала «Moglice-Von Verx Company» і в цьому тандемі було створено декілька вистав: «Un Certain endroit du ventre» (2001), «Temps Troubles» (2003), «I look up, I look down…» (2005). З 2007 року Меліса фон Вепі проводить унікальне художнє дослідження, в якому розробляє сценографічні елементи для кожного шоу. Акробатика стала невід'ємною частиною її драматургії, яка також пов'язана з театром і танцем: фізичним та внутрішнім формами гравітації. З 2010 року мисткиня створює проекти під назвою компанії «Happés».

У Львівській опері о 20:00 виступить BLJO (Баварський молодіжний оркестр). Колектив із сотні молодих амбіційних музикантів щорічно здійснює концертні тури країнами Європи, Азії та Америки, виступає у найвідоміших залах та є постійним учасником великих фестивалів класичної музики — вперше в завітає в Україну саме на фестиваль LvivMozArt.

Молодіжний симфонічний оркестр Баварії заслужено вважається одним із найуспішніших в Європі. Оркестр презентуватиме унікальну програму з шедеврів німецького симфонізму, музики Йоганнеса Брамса та Ріхарда Штрауса.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук