LvivMozArt поєднає фольклор та класику у світовій прем’єрі львівського композитора

КультураК.С., 4 липня 20182330
LvivMozArt поєднає фольклор та класику у світовій прем’єрі львівського композитора
Золтан Алмаші написав кантату специально для цього концерту

Одим із головних акцентів фестивалю LvivMozArt стане Eco-Symphony Concert, який відбудеться 21 липня. Його темами будуть природа та стихії у сучасному суспільстві в цілому та в українській культурі зокрема.

Із Молодіжним симфонічним оркестром України (YsOU) виступить визнаний в світі український скрипаль Валерій Соколов, а також молода болгарська солістка-віртуоз, володарка багатьох престижних світових премій і нагород Віві Васcілева. Вона виконає концерт для ударних й оркестру Тан Дуна «The Tears of Nature (Сльози природи)», де в кожній частині композитор згадує найстрашніші екологічні катастрофи людства.

На завершення програми прозвучить світова прем'єра спеціально написаної кантати Золтана Алмаші для вокального ансамблю та симфонічного оркестру на тему купальських пісень. Спільно з групою «Kurbasy» глядачі зможуть зануритися в світ, повний гармонії з природою.

Концерт відбудеться у Львівській опері, диригент – арт-директорка фестивалю Оксана Линів.

Український скрипаль Валерій Соколов є одним із найвизначніших молодих виконавців свого покоління, який постійно виступає з провідними оркестрами Європи.

Переможницю багатьох міжнародних конкурсів Віві Вассилєву вважають однією з найяскравіших солісток-ударниць світу.

«Kurbasy» є авангардним музичним гуртом, заснованим у лоні відомого театру імені Леся Курбаса. Гурт славиться незвичним поданням українського фольклору.

Золтан Алмаші – знаний львівський композитор та віолончеліст, лауреат премії імені Льва Ревуцького.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук