LvivMozArt: втеча до Львова

КультураК. С., 24 серпня 20176000
LvivMozArt: втеча до Львова
Репетиція проекту «Втеча»

24 серпня міжнародний фестиваль класичної музики LvivMozArt представляє другий проект у трамвайному депо.

Еспериментальна постановка «Втеча» розкриє слухачеві через музику, інсталяцію та вокал метафоричний образ Франца Ксавера Моцарта.

«Мені дуже хочеться цією програмою розповісти про його життя, переживання. Чому, власне, “Втеча”? Одного дня Франц Ксавер вирішує не просто переїхати до Львова, а втекти туди від постійного нагляду та контролю його матері. Тому це місто для нього – знак свободи. Але, звісно ж, один переїзд, навіть такий далекий на той час, всього не змінив. І Франц продовжував втікати, однак вже від власних переживань, в тому числі, і стосовно того, що так і не встиг пізнати свого геніального батька», - розповіла засновниця фестивалю, диригентка Оксана Линів.

Репетиція проекту «Втеча»

Оригінальна концертна програма є втілення метафоричного образу Франца Ксавера Моцарта як митця, який невпинно шукає , в оригінальній концертній програмі. В основі перформансу — колаж із поєднання класичних творів Моцарта та сучасної симфонічної музики з використанням електроніки, джазу, світлової інсталяції й танцювального дійства.

Прозвучать твори В.А. Моцарта, Л. Сидоренко, Є. Оркіна (світова прем’єра), О. Козаренка, Ф.К. Моцарта. Солісти: Тетяна Міюс, сопрано (Україна–Австрія), Віктор Андрійченко, контртенор, скрипка (Україна–Німеччина), Євген Оркін, кларнет, саксофон, електрокларнет (Україна–Німеччина), Андрій Драган, фортепіано (Україна-Швейцарія). Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» (Україна). Диригент: Віталій Алексейонак (Білорусія–Німеччина).

Концерт розпочнеться о 20:00.

О 19:00 24 серпня в Гарнізонному храмі Петра та Павла Наталка Половинка презентує свою нову прораму «Цвіт».

Поезія Тараса Шевченка голосом народної пісні та сучасних українських композиторів Богдани Фроляк і Валентина Сильвестрова. Спеціальний гість фестивалю - Академічний камерний хор «Cantus» (м. Ужгород, Україна), один із найвідоміших хорових колективів України, лауреат міжнародних конкурсів та учасник хорових фестивалів в Угорщині, Австрії, Німеччині, Великобританії, Швейцарії, Італії, Франції та ін.

Наталка Половинка

У концерті візьмуть участь Наталка Половинка, меццо-сопрано (Україна), Богдана Фроляк, фортепіано (Україна), Академічний камерний хор «Cantus» (Україна). Художній керівник та диригент: Еміл Сокач.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук