Львівщина виділить понад 2,6 млн грн на мікропроекти в освітній сфері

З обласного бюджету Львівщини виділять субвенцію районним та міським бюджетам на суму понад 2,6 млн грн на реалізацію освітніх мікропроектів. З них понад 1,6 млн грн піде на розвиток мережі дошкільних навчальних закладів (ДНЗ), 193 тис. грн – на створення якісного навчального середовища, освітні округи та майже 800 тис. грн – на енергозбереження в освітній сфері.

Як зазначено в повідомленні прес-служби ЛОДА, за цими трьома напрямками на виконання заходів Програми розвитку освіти Львівщини на 2013-2016 роки департамент освіти і науки провів обласний конкурс освітніх мікропроектів у 2014 році.

Загальний бюджет конкурсу становив 3,1 млн грн. Зокрема, на розвиток мережі ДНЗ було передбачено 2,1 млн грн, на створення якісного навчального середовища, освітні округи – 0,2 млн грн, на енергозбереження в освітній сфері – 0,8 млн грн. Обов’язковою умовою участі в конкурсі було залучення місцевих коштів до бюджету мікропроекту. Так, власний внесок конкурсанта у вигляді нефінансового внеску (робота, матеріали) мав становити не менше якщонайменше 50% суми коштів субвенції. Невід’ємною складовою залучених конкурсантом коштів мав становити вклад територіальної громади в сумі не менше, як 5% від бюджету мікропроекту.

Відтак конкурсна рада з питань розгляду освітніх мікропроектів підтримала 67 проектів: 37 – за напрямком «Розвиток мережі дошкільних начальних закладів», 10 – за напрямком «Створення якісного навчального середовища. Освітні округи» та 20 – за напрямком «Енергозбереження в освітній сфері».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук