Львівщина забезпечить надходження до держбюджету у березні

Економіка24 березня 20118310

ДПА у Львівській області забезпечило виконання надходжень до державного бюджету у січні та лютому 2011 року. 24 березня під час прес-конференції голова ДПА у Львівській області Віталій Пекарчук висловив впевненість, що і в березні, хоч показники є дуже напруженими, вдасться забезпечити надходження до держбюджету.

В.Пекарчук повідомив, що це зумовлене ростом економіки в області. «Підсумки роботи у січні-лютому цього року свідчать, що є позитивні зрушення в області. Це - 15,6% росту виробництва в цілому по Львівській області. Чим швидше росте економіка, чим більший приріст виробництва, тим кращий фінансовий стан, тим легше працювати нам, ми маємо усі підстави говорити, що ріст надходжень до бюджету неминучий».

Голова ДПА у Львівській області пов’язав позитивні зрушення в економіці області із кадровими змінами, проведеними Михайлом Цимбалюком у Львівській обласній державній адміністрації. «У 2010 році, на превеликий жаль, не вдалося, як в цілому по Україні, так і в Львівській області повністю перебороти наслідки економічної кризи кінця 2008- 2009 року. Я про це говорив на підсумкової колегії в Львівській обласній державній адміністрації. – заявив В.Пекарчук - Особливо хотів би підкреслити, що з приходом на посаду голови Львівської обласної державної адміністрації Михайла Цимбалюка, і окремих змін, які він провів у складі ОДА, ситуація змінюється на краще. Про це свідчать цифри, це – аргумент проти якого важко заперечити».

Звітуючи про роботу за 2010 рік, керівник зазначив: «ДПА у Львівській області за 2010 рік забезпечила до дохідної частини державного бюджетну надходження у сумі 3 млрд. 781,1 млн. грн. Це на 432,2 млн. грн. або 12,9% більше, ніж у 2009 році. Однак в цілому доведене завдання ми виконали на 85,5%. Було зібрано на понад 500 млн грн менше, ніж планувалося розрахунковою базою, доведеною до ДПА у Львівській області. У 2010 році впродовж 7 місяців ми забезпечили виконання дохідної частини державного бюджету, у 5 місцях не спрацювали, як слід. Тому допущене відставання у понад 500 млн. грн. При цьому у другому півріччі минулого року ми не забезпечили повне виконання доведених завдань лише у серпні, коли воно складало понад 580 млн. грн.».

Росту надходжень у майже 13%, у порівнянні із 2009 роком, за словами В.Пекарчука, вдалося досягнути завдяки «боротьбі з тіньовими схемами». «Економіка не росла. На одній із зустрічей голова ОДА Михайло Цимбалюк сказав, що приблизно 60% економіки краю – в тіні. Одне з головних завдань ДПА - якраз боротися з тіньовими оборотами, витягувати усе це на світ Божий, образно кажучи, і забезпечувати сумлінну, у повному розмірі сплату платежів до бюджету. Якраз за рахунок покращення нашої роботи, ліквідації тіньових схем, відбувся ріст у 13% надходжень».

Нагадаємо, під час згадуваної колегії голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Цимбалюк заявив керівнику ДПА у Львівській області: «Сподіваюсь, ви зробите все, щоб плани виконувались. Якщо ні, – буду вимагати кадрові зміни в ДПА області». Він додав: «Ваша доля у ваших руках».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук