Львівська художниця покаже на площі Ринок перфоманс на підтримку сиріт

КультураКатерина Родак, 16 жовтня 20182470
Львівська художниця покаже на площі Ринок перфоманс на підтримку сиріт
фото Facebook
Перфоманс «Відчуй силу роду» покажуть 21 жовтня у рамках «Бієнале довіри»

У неділю, 21 жовтня, о 12:00 на площі Ринок у Львові відбудеться масштабний перфоманс на підтримку сиріт «Відчуй силу роду». Захід відбудеться у рамках «Бієнале довіри» і у ньому візьме участь 255 учасників.

Під час перфомансу буде створено модель роду до сьомого покоління – «крила роду». До участі акції запрошені молоді люди, які росли без батьків, відомі особистості Львова, люди різних професій та статусів.

Авторкою перфомансу є художниця Оля Бартиш, мати трьох дітей. За її словами, на таку ідею її надихнула прийомна донька Ума. На основі перформансу буде створений документальний фільм, який покажуть діти у сиротинцях. За задумом авторки, діти зможуть побачити, скільки чуйних людей може прийти на підтримку, вкласти свій час та енергію, долучитись до символічних «крил підтримки».

«Чи траплялось, що незнайомі люди підтримували, як рідні? Можливо тому, що всі ми одне ціле, пов’язані своїм корінням. Для того, щоб ти народився сьогодні, свої долі та енергію об’єднали близько десяти тисяч людей впродовж 300 років» - каже Ольга Бартиш.

Детальнішу інформацію про подію можна дізнатися на її сторінці у Facebook.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук