Львівська кінокомісія першою в Україні увійшла до Європейської мережі

КультураК.С., 15 березня 20182320
Львівська кінокомісія першою в Україні  увійшла до Європейської мережі
Організовані кінокомісією зйомки індійського фільму «Переможець» у Львові

З 2018 року Львівська кінокомісія стала офіційним членом Європейської мережі кінокомісій (EUFCN) та стала першою кінокомісією України, яка придналася до цієї мережі. Для Львова це важлива подія, що підтверджує визнання кінокомісії колегами та кіновиробниками як гравця міжнародного ринку.

Належність до мережі дасть змогу налагодили тісну співпрацю з європейськими колегами, а також презентувати український ринок та послуги кінокомісії на міжнародних кіномайданчиках.

Уже в лютому цього року представниця Львівської кінокомісії Ольга Райтер взяла участь у річній зустрічі EUFCN, де вона поспілкувалася з представниками 92 європейських кінокомісій-членів мережі.

Переваги участі у EUFCN
– налагодження співпраці з більш ніж 90 кінокомісіями з понад 30 країн світу;
 консолідований пошук знімальних локацій; підтримка та участь у мажнародних кінопроектах; консультаційна підтримка з боку членів мережі;
промоція послуг Львівської кінокомісії закордоном через мережу EUFCN;
 спільна участь у міжнародних кіноринках та фестивалях;
участь членів кінокомісії у навчальних програмах мережі;
 втілення спільних проектів за підтримки ЄС.

Нагадаємо, що Львів став першим містом в Україні, де з’явилась кінокомісія. За два роки роботи їй вдалося зробити важливі кроки задля забезпечення гнучкої системи кінопослуг у регіоні. Участь в EUFCN – це можливість об’єднати українські кінематографічні компанії з іноземними колегами, а також підтримувати міжнародне співробітництво.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук