Львівська мерія погрожує забрати маршрут №18 у «Фіакр-Львів»

Якщо компанія не піде на умови міської ради, то маршрут передадуть комунальному АТП

ЕкономікаІрина Скіць, 4 березня 201611683
Львівська мерія погрожує забрати маршрут №18 у «Фіакр-Львів»

Через експериментальне продовження маршруту №18 від вул. Глинянський Тракт до заводу «Ензим» маршрут став збитковим. Тому перевізник не хоче продовжувати маршрут автобусів, прозвітував 4 березня начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир на засіданні виконкому міськради. Відтак мер Львова Андрій Садовий, сказав, якщо «Фіакр-Львів» не хоче продовжувати маршрут автобусів, то цей маршрут можуть передати у відання комунального перевізника «АТП-1».

За словами начальника транспорту та зв’язку ЛМР Віктора Щира, маршрут №18 є одним з найдовших у Львові. Компанія «Фіакр-Львів», яка обслуговує цей маршрут, спільно із міською радою впродовж лютого вивчала пасажиропотік на маршруті та його окупність.  

Як стверджує Віктор Щир, за 28 днів на всіх автобусах маршруту проїхали 932 пасажири, включно із пільговими категоріями, а час на виконання маршруту збільшився із 60 хв до 63хв, а в години пік – 65-70 хв. Це, за словами начальника управління, привело до порушення графіків руху автобусів та збільшення скарг від пасажирів. Загалом збиток, який отримав «Фіакр-Львів», склав 18 125 грн.

Віктор Щир також наголосив, що кінцева зупинка біля заводу «Ензим» не облаштована для розвороту автобусів. Крім того, там немає будь-яких об’єктів інфраструктури для водіїв, які є на інших кінцевих зупинках. Відтак начальник управління назвав недоцільним продовжувати маршрут автобусу №18 до заводу «Ензим».

Мер Львова Андрій Садовий попросив переглянути виписки щодо надходження коштів із 18-го маршруту. «Якщо там потрібна якась компенсація, я міг би особисто звернутись до керівництва заводу, аби вони компенсували перевізникам частину коштів, оскільки цим маршрутом їздитимуть і їхні працівники також»,- зауважив Андрій Садовий.

Водночас, міський голова зауважив, якщо компанія «Фіакр-Львів» не погодиться на постійній основі продовжувати маршрут №18, то його можуть передати комунальному «АТП-1».

«Якщо компанія Фіакр не в стані виконувати цей маршрут, то вона може звернутись до міської ради і передамо цей маршрут нашому «АТП-1», - сказав Андрій Садовий.

Впродовж наступних двох тижнів автобуси №18 і далі їздитимуть до заводу «Ензим». Через два тижні виконком знову розглядатиме питання затвердження нового  маршруту №18.

Нагадаємо, автобусний маршрут №18 вирішили продовжити на численні звернення мешканців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук