Львівська мерія вимагає демонтувати самовільно встановлену конструкцію на даху «Гранд Готелю»

Власник встановив конструкцію вже не вперше

3 травня

На розташованому на проспекті Свободи в центрі Львова «Гранд Готелі» без дозволів встановили металеву конструкцію. Львівська мерія надіслала власнику лист щодо демонтажу конструкції, повідомили в прес-службі ЛМР.

«Це вже не перша металева конструкція, яка з’являється на «Гранд Готелі». На наше звернення першу конструкцію власник демонтував. Теперішня, друга конструкція, встановлена самовільно. Ми скерували лист власнику з вимогою її демонтувати. Якщо власник не демонтує, будемо складати протокол і штрафувати», – повідомила начальниця управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко.

Фото прес-служби ЛМР

За словами головного архітектора Львова Юліана Чаплінського, дозволів на реконструкцію даху із встановленням там металевої конструкції ніхто не давав.

«Дозволу на особливу реконструкцію даху «Гранд Готелю» із влаштуванням такого виходу на дах, ніхто не надавав. Тому такі речі зроблені самовільно», – наголосив Юліан Чаплінський.

Нагадаємо, реконструйований «Гранд Готель» відкрили 31 березня. Ще до відкриття, у січні над готелем вже встановлювали надбудову, однак тоді власник її демонтував на вимогу мерії. Крім того, біля входу до готелю самовільно встановили дашок, який попри вимоги мерії досі не демотований. Крім того, у листопаді 2017 року депутати ЛМР дозволили створити парковку біля «Гранд Готелю».

Зазначимо, за даними аналітичної системи YouControl, ТОВ «Холдинг «Гранд Готель» належить депутату ЛМР фракції «БПП» Григорію Козловському. «Гранд Готель» вперше відкрився у 1893 році. Будівля спершу була виконана у стилі ампір, але у 1892-1893 роках була перебудована за проектом Еразма Гарматника, і отримала той вигляд, який в основному зберігся і донині. У 1930-их роках здійснили перепланування першого поверху. Після Другої світової війни тут спочатку був готель «Львів», а пізніше «Верховина». У 1991–1992 роках була проведена реконструкція і реставрація. Чергова реконструкція розпочалася у 2014 році і завершилася відкриття у березні 2018 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Мораторій на Конституцію в окремо взятій області
Головні новини Львова за 25 вересня
РАГУlive. Випуск за 25 вересня
Від бароко до Телеграм-бота
На Сихові невідомі вкинули гранату в автомобіль кримчанина
Порошенко несподівано повернувся у трійку лідерів президентського рейтингу
«Золотий лев» без коштів та з присвятою Каролю Войтилі
«Не знаю жодного випадку, щоб когось судили за зараження гепатитом»
Винуватець смертельної ДТП у Львові здався у поліцію
У зоні проведення ООС через вибух міномета постраждало двоє військових