Львівська мерія вимагає демонтувати самовільно встановлений дашок при вході у «Гранд Готель»

Дашок біля входу в готель з'явився у понеділок, 29 січня

Львівська міськрада звернулася до керівництва «Гранд Готелю» з вимогою демонтувати самовільно встановлений дашок при вході в готель. Прибудова при вході в готель з'явилася два дні назад і, судячи з тексту листа міськради, готель не отримував погодження у міськради на цей об'єкт.

Про направлення керівництву готелю листа з вимогою демонтувати прибудову у середу, 31 січня, повідомила прес-служба Львівської міськради.

«З метою забезпечення збереження пам’ятки звертаємося з вимогою демонтувати самовільно встановлений дашок при вході до готелю на головному фасаді на пр. Свободи, 13. За невиконання законних вимог посадових осіб органів охорони культурної спадщини щодо усунення порушення вимог законодавства про охорону культурної спадщини або створення перешкод для їх діяльності винні особи притягуються до адміністративної чи кримінальної відповідальності», – йдеться у листі управління охорони історичного середовища Львівської міськради.

Будинок на пр. Свободи, 13, в якому розташований «Гранд Готель», належить до пам’яток архітектури та містобудування місцевого значення. Металева прибудова до входу в готель з'явилася у понеділок, 29 січня.

Нагадаємо, минулого тижня, 23 січня, на вимогу міськради «Гранд Готель» вже демонтував з тераси скляну надбудову, що була встановлена наприкінці минулого року зі сторони проїзду Крива Липа.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук