Львівська міська рада представила блок розвитку міста

КультураОрися Шиян, 15 лютого6420
Львівська міська рада представила блок розвитку міста
фото ЛМР
Креативна економіка створює створити якісні нові продукти

Сьогодні, 15 лютого, у Львові презентували блок розвитку міста. На зустрічі представили команду людей, озвучили пріоритети роботи, а також запросили усіх охочих до активної праці.

Свою презентацію команда з мерії назвала розвитковою, а не протокольною справою. За словами заступника міського голови з питань розвитку Андрія Москаленка, одним із торішніх експериментів було об’єднання під одним блоком розвитку декілька управлінь ― охорони історичного середовища, культури, ІТ, туризму і ще декількох напрямків.

Структура блоку розвитку міста (фото ЛМР)

«У наш час усім світом керує такий термін, як креативна економіка – це офіційне визначення дала Великобританія. Сюди входить близько 13 галузей: архітектура, мистецтво, культура, туризм, телебачення, поліграфія і тому подібне. Наше завдання ― створити саме синергію, налагодити тісну комунікацію між самими управліннями і створити якісні нові продукти», ― пояснила директор департаменту розвитку ЛМР Наталія Бунда.

Кожне управління, що входить до блоку розвитку міста, розповіло про свої пріоритети на майбутнє.

Управління культури планує деценралізувати інфраструктуру закладів культури і активно підтримувати громадські ініціативи (фото ЛМР)

«За кожною конкретною справою, щоб вона відбулася, має стояти конкретна людина, яка це робить, яка за це відповідає щоденно», ― зазначив Андрій Москаленко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук