Безкоштовний проїзд школярів у громадському транспорті Львова розширили і на вихідні дні

Проїзд в електротранспорті стане безкоштовним для школярів і під час канікул

17 травня

У середу, 17 травня, депутати Львівської міськради вкотре змінили правила проїзду учнів у громадському транспорті, зробивши проїзд в електротранспорті безкоштовним протягом цілого року у будь-який день тижня, а в автобусах – у всі дні, крім літніх канікул. За відповідну ухвалу під час засідання сесії проголосували 52 депутати.

Згідно з новою ухвалою, учні можуть безкоштовно їздити в трамваях і тролейбусах в будь-який час і в будь-який день тижня протягом усього року, а в автобусах – у всі дні, крім літніх канікул. Однак для того, аби скористатися правом безкоштовного проїзду, школярі мусять мати при собі учнівський квиток.

Зазначимо, що це вже не перші зміни до правил пільгового проїзду учнів у громадському транспорту. Раніше у Львові діяла 50-відсоткова оплата для учнів за проїзд у громадському транспорті. У березні 2018 року депутати прийняли дві протилежні ухвали щодо пільгового проїзду школярів, одна з яких передбачала 50-відсоткову оплату за проїзд учнів у маршрутках у будні дні та запроваджувала обов’язкове пред’явлення ними учнівського квитка, а друга – безкоштовний проїзд учнів у всьому громадському транспорті Львова.

Оскільки запровадити дві протилежні ухвали було неможливо, у квітні депутати прийняли третю, якою скасували всі попередні та встановили безкоштовний проїзд учнів у всьому громадському транспорті протягом навчального року з понеділка до п'ятниці. Однак через скасування всіх попередніх ухвал проїзд учнів у вихідні дні виявився неврегульованим. Тепер же депутати дозволили учням їздити безкоштовно і у вихідні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Як Ленін українізовував Крим
РАГУlive. Випуск за 18 вересня
Верховна Рада висунула Олега Сенцова на Нобелівську премію миру
«Вибачся. Скажи, що ти ідіот»
Україна домовилася з МВФ про підвищення цін на газ
У 225 мешканців Львівщини діагностували хворобу Лайма
Суд арештував майно майора Миколи Мельниченка і дозволив його затримати
Луценко вніс до ВР подання про зняття недоторканності з трьох нардепів
У Львові на маршрути виїхали перші білоруські автобуси і німецькі трамваї
Підозрюваного у вбивстві у Львові помістили у психіатричну лікарню