Безкоштовний проїзд школярів у громадському транспорті Львова розширили і на вихідні дні

Проїзд в електротранспорті стане безкоштовним для школярів і під час канікул

17 травня

У середу, 17 травня, депутати Львівської міськради вкотре змінили правила проїзду учнів у громадському транспорті, зробивши проїзд в електротранспорті безкоштовним протягом цілого року у будь-який день тижня, а в автобусах – у всі дні, крім літніх канікул. За відповідну ухвалу під час засідання сесії проголосували 52 депутати.

Згідно з новою ухвалою, учні можуть безкоштовно їздити в трамваях і тролейбусах в будь-який час і в будь-який день тижня протягом усього року, а в автобусах – у всі дні, крім літніх канікул. Однак для того, аби скористатися правом безкоштовного проїзду, школярі мусять мати при собі учнівський квиток.

Зазначимо, що це вже не перші зміни до правил пільгового проїзду учнів у громадському транспорту. Раніше у Львові діяла 50-відсоткова оплата для учнів за проїзд у громадському транспорті. У березні 2018 року депутати прийняли дві протилежні ухвали щодо пільгового проїзду школярів, одна з яких передбачала 50-відсоткову оплату за проїзд учнів у маршрутках у будні дні та запроваджувала обов’язкове пред’явлення ними учнівського квитка, а друга – безкоштовний проїзд учнів у всьому громадському транспорті Львова.

Оскільки запровадити дві протилежні ухвали було неможливо, у квітні депутати прийняли третю, якою скасували всі попередні та встановили безкоштовний проїзд учнів у всьому громадському транспорті протягом навчального року з понеділка до п'ятниці. Однак через скасування всіх попередніх ухвал проїзд учнів у вихідні дні виявився неврегульованим. Тепер же депутати дозволили учням їздити безкоштовно і у вихідні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Вселенський Патріархат повідомив про проведення Об’єднавчого собору в Україні у грудні
В найближчі дні в Україні пройдуть дощі зі снігами і посилиться вітер
Як перетнути кордон швидше у період різдвяно-новорічних свят?
Віктор Янукович потрапив до лікарні у Москві
Помер прикордонник, якого на Закарпатті збив контрабандист
Срібний ланцюг Буняка і ключі від міста
У Києві активісти вимагали відставки Арсена Авакова під його будинком
Домоуки
«Свої перші персні ми робили у татовій майстерні»
Збірна України зазнала принизливої поразки від збірної Словаччини