Львівська міськрада підписала меморандум із представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

Підписали документ про взаємодію у програмі «Громада, дружня до дітей та молоді» під час Форуму першої Молодіжної столиці.

6 вересня

Протягом 6-7 вересня Львів приймає Форум перший Молодіжної столиці, на який з'їхались 1,5 тис. учасників із 23 областей України. Для гостей передбачили 5 тематичних зон, серед яких ‒ соціальне підприємство та демонстрація технологічних новинок. На офіційне відкриття події приїхав міністр молоді спорту України Ігор Жданов.

«Зараз світ відкритий: сьогодні ти навчаєшся в одному місці, завтра їдеш на конференцію в інше, а ще десь тобі вдалося отримати грант і реалізувати його в Україні. Візьмімо лише стартаперів, які об'єднуються через аутсорсинг і вже себе вдосконалюють», ‒ каже посадовець.

В межах форуму Львівська міськрада підписала меморандум із представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) про наміри та взаємодію у глобальній програмі «Громада, дружня до дітей та молоді». Місто Лева увійшло до першої когорти муніципалітетів, які є лідерами у впровадженні ініціативи.

«Ми припускаємо, що найближчим часом Львів отримає документ під назвою «Оцінка ситуації», згодом буде інший – «Action Plan», пов'язаний із дітьми та молоддю. Його проаналізують і презентують на затвердження міській раді. Якщо в мерії дотримаються всіх стандартів, то ЮНІСЕФ надасть містові статус кандидата на звання такого, яке дружне до дітей та молоді», ‒ розповів керівник секції соціальної політики ЮНІСЕФ в Україні Артур Айвазов.

Документ окреслює порядок участі міста у глобальній ініціативі та передбачає надання організаційної і технічної допомоги зі сторони ЮНІСЕФ. «Мова йде про певні інфраструктурні речі, про відкритість закладів, про навчальні програми. Тому визначивши, наприклад, із десяток чи два десятки різних заходів, ми ухвалюватимемо окремі програми, які допомагатимуть Львову повноцінно стати містом, дружнім до дітей та молоді», ‒ пояснив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

Зазначимо, що наприкінці Всеукраїнського форуму молодіжної столиці Львів урочисто передасть свій статус містові, яке найактивніше проявить себе під час події.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Найкращі фото 25 Book Forum Lviv
Український співак Іван Попович потрапив у важку ДТП
ФК «Львів» та «Карпати» зіграли у бойову нічию
Мати Кузьми «Скрябіна» заявила про неправомірне використання похоронними бюро портрета її сина
Дубневича і Синютку зловили за руку
Українські військовослужбовці взяли під контроль хутір Вільний у Луганській області
В гостях у богомола
У Перемишлянському районі стався витік нафти через незаконну врізку у нафтопровід «Дружба»
Чи допоможе Америка врятувати українську газотранспортну систему?
Головні новини Львова за 21 вересня