У Львові розпочався перший Форум молодіжної столиці

На території !FESTrepublic розпочався Форум першої Молодіжної столиці, на який з'їхалися майже 1,5 тис. учасників

СуспільствоОльга Гринько, 6 вересня 20184170
Форум молодіжної столиці відбувається на території FESTrepublic

У Львові розпочався Форум першої Молодіжної столиці, на який з'їхалися майже 1,5 тис. учасників зі всієї України. Подія відбувається на території !FESTrepublic, що розташований на вул. Старознесенській, 24-26.

«Коли ми отримали статус Молодіжної столиці, ми розуміли, що це надзвичайно круто. Потім у нас виникло питання, а що ж цей статус дає? Але потім, обдумавши, ми зрозуміли, що це можливість. І ми вирішили за ці півроку драйванути щось таке, щоб воно нам пам’яталось, щоб ми могли це для вас, для наших львів’ян використовувати. Пройшло півроку. Станом на сьогодні ми працюємо над відкриттям міського молодіжного центру, ми запускаємо міську програму підтримки науковців. Також цього року ми запустимо програму підтримки стартапів, пітчингів, тому юзайте ці всі можливості, адже це все для вас», — привітав учасників форуму Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.

Усі фото прес-служби ЛМР

«Я дуже радий вітати усіх вас тут, у Львові — першій Молодіжній столиці України. Я був на фінальному відборі, коли було оголошено першу Молодіжну столицю України. І я також обрав Львів, як першу Молодіжну столицю в цьому змаганні. Я дійсно вітаю Львів, тому що у нього була чудова презентація. Я знаю, що дуже багато класних речей відбуваються серед молоді у вашому місті. Знов ж таки вітаю Львів, що він зумів перемогти у конкурсі і здобув цей статус першої Молодіжної столиці України. Це фактично дуже великий виклик, який постав перед Львовом. Сподіваюся, наступного року ми будемо святкувати молодіжну столицю в одному з інших міст України. І я бажаю успіху! Сподіваюся, наступне місто також з честю відзначить молодіжну столицю. Використовуйте цей час, насолоджуйтеся ним, навчайтеся і привозьте новий досвід у свої міста», — розповів Барі Рід, керівник програми «USA Добре».

О 12:30 відбулося підписання Меморандуму про наміри та взаємодію у рамках глобальної програми «Громада, дружня до дітей та молоді» між ЛМР та Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Меморандум підписали керівник секції соціальної політики ЮНІСЕФ в Україні Артур Айвазов та заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

Нагадаємо, у лютому стало відомо, що Львів переміг у конкурсі «Молодіжна столиця України». Звання місто отримало на рік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук