Львівська міськрада виставить на аукціон два комунальні приміщення

Львівська міська рада виставить для продажу на аукціоні два об’єкти комунальної власності. За відповідну ухвалу під час сесії міської ради 20 жовтня проголосували депутати, інформує прес-служба міськради.

Зокрема депутати проголосували за виставлення двох нежитлових приміщень (вул. Дністерська,16 та вул. Д.Карбишева, 8) і не проголосували за виставлення восьми приміщень на аукціон (вул. Шептицьких, 15; вул. Генерала Т. Чупринки, 58-а; вул. І. Богуна, 15; пл. А. Міцкевича, 6/7; вул. Я. Стецька, 11; вул. Пекарській, 93; вул. Пекарській, 95).

Під час розгляду питань депутати висловили пропозицію про те, що дані приміщення можна надати в оренду громадським організаціям. Проте, як зазначила в.о. начальника міського управління комунальної власності Лілія Сторож, депутатська комісія з питань комунальної власності міськради прийняла рішення продати всі об’єкти з аукціону, всі звернення громадських організацій про надання їм цих приміщень в оренду були відхилені.

Також Лілія Сторож зауважила, що цьогоріч бюджет міста має отримати від продажу комунального майна 99 млн. грн. Проте наразі план виконано лише на 12%, оскільки у зв’язку з накладенням арешту на майно комунальної власності цьогоріч один аукціон був призупинений, а два аукціони – перенесено. 

Детально з усіма приміщеннями, що виставляють і планують виставляти на аукціон, можна ознайомитись за посиланням.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук