Львівська міськрада затвердила список об'єктів для ремонту в 2017 році

Львівська міськрада затвердила список об'єктів для ремонту в 2017 році
У 2017 році завершать ремонт на пл, Митній

Виконавчий комітет Львівської міськради 15 грудня затвердив попередній варіант бюджету розвитку, у якому прописані витрати на ремонти доріг, будинків та реалізацію проектів громадського бюджету.

Зокрема у бюджеті заклали кошти на ремонти вул. Героїв УПА, Замарстинівської, Чернівецької, Мазепи, Грінченка, Хуторівки, завершення ремонтів на вул. Пулюя, Мєчнікова та Богданівській. Також передбачили близько 10 млн грн на створення «розумного мікрорайону» на вул. Науковій. На реалізацію проектів громадського бюджету, які відібрали мешканці міста, виділили 17,5 млн грн.

Загалом на наступний рік передбачено на 35% менше коштів, ніж було передбачено у бюджеті розвитку на 2016 рік. Як пояснила директорка департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич, зменшення видатків пов'язане з тим, що фінансування закладів освіти та охорони здоров'я переклали з державного бюджету на місцевий. «Також нам зменшили медичну субвенцію і переклали на місцевий бюджет відшкодування пільгових перевезень», – пояснила Ірина Кулинич.

«Ми не могли включити всі видатки, на які були пропозиції розпорядників коштів, оскільки самі видатки є на 35% менші, ніж було передбачено у 2016 році. Тому ми будемо насамперед виконувати першочергові завдання – будемо відновлювати дитячі садочки, купувати обладнання для закладів охорони здоров'я, також передбачені кошти на дорожню і транспортну інфраструктуру», – розповіла директорка департаменту економічної політики ЛМР.

У бюджеті розвитку також передбачені 30 млн грн на придбання ділянки під нове сміттєзвалище, 10 млн грн – на будівництво сміттєпереробного заводу та 40 млн грн на рекультивацію полігону у Грибовичах. Також, за словами Ірини Кулини, на наступний рік заклали по 18 млн грн на відновлення дитсадків та спортивних залів.

У понеділок, 19 грудня, відбудеться громадське обговорення бюджету розвитку, а у четвер, 22 грудня, його мають остаточно затвердити на сесії Львівської міськради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук