Львівська міськрада звернеться до Верховного суду через вкрадене за «Аферою століття» приміщення

23 серпня

Львівський апеляційний господарський суд 8 серпня задовольнив скаргу підприємства «К.Р.О.К-7» на рішення Господарського суду Львівщини про скасування державної реєстрації права власності на нежитлове приміщення на вул. Замковій, 9 у Львові за цим підприємством.

Колегія суддів на чолі із Борисом Плотніцьким постановила скасувати рішення суду першої інстанції, відповідно до якого нежитлове приміщення, площею 175, 7 м2, на вул. Замковій, 9 було повернене у комунальну власність громади Львова. Про це йдеться у постанові апеляційного суду, опублікованій 14 серпня.

Управління комунальної власності Львівської міськради готується подати касаційну скаргу на рішення Львівського апеляційного господарського суду до Верховного суду України.

«Ми вважаємо це рішення неправомірним, і будемо його оскаржувати», – зазначила у коментарі ZAXID.NET начальниця юридичного відділу управління комунальної власності Львівської міськради Світлана Рубель.

За словами Світлани Рубель, аналогічний судовий спір відбувався щодо приміщення на вул. Дрогобича, 4, площею 313,8 м2. У вересні 2017 року Львівський апеляційний господарський суд виніс постанову на користь незаконних набувачів приміщення. Проте 31 січня 2018 року Верховний суд задовольнив касаційну скаргу про скасування реєстрації права власності та витребування приміщення на вул. Дрогобича, 4 із чужого незаконного володіння.

Зазначимо, нежитлове приміщення на вул. Замковій, 9 – одне із кількох десятків комунальних приміщень у Львові, які за шахрайською схемою перейшли у приватну власність.Право власності за підробними документами перереєстрували різні підставні фірми та люди. Згодом усі ці приміщення викупили дві львівські підприємиці Ірина Сандул та Людмила Малькова. Аферу виявили у 2016 році, і чиновники Львівської міськради спільно із прокурорами намагаються повернути їх.

Львівська міськрада через суди уже домоглася скасування реєстрації права власності юридичних та фізичних осіб на дев’ять приміщень, які вибули за так званою «Аферою століття»: на вул. Старознесенській, 194, вул. Ю. Дрогобича, 4, вул. Зеленій, 202, вул. А. Тесленка, 2, вул. Шота Руставелі, 32, вул. Є. Ярошинської, 1, вул. В. Антоновича, 56, вул. Дністерській, 16 та на вул. І. Свєнціцького, 7.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У Львові відкрили Центр надання допомоги новонародженим
У віці 57 років помер начальник ГУ ДСНС Львівщини Сергій Дмитровський
На Львівщині житлові субсидії отримує понад 130 тис. домогосподарств
Бюджетні установи отримали право купувати електроенергію у різних постачальників
До Мукачева прибув тестовий поїзд з Будапешта
На території відпочинкового комплексу «Едем Резорт» загинув 26-річний будівельник
Двоє шахтарів ДП «Львіввугілля» оголосили безстрокове голодування
Кількість жертв ДТП з закарпатськими заробітчанами у Чехії зросла до п’яти
Порошенко зустрівся з проукраїнськими ієрархами УПЦ МП
Омелян анонсував авіарейси з Києва до Ужгорода і з Харкова до Львова