Упродовж року у Львові через суд громаді повернули 10 вкрадених за «Аферою століття» приміщень

Упродовж року у Львові через суд громаді повернули 10 вкрадених за «Аферою століття» приміщень
фото ukranews.com
Через суд громаді Львова вдалося повернути 10 приміщень

Львівська міська рада через суди домоглась скасування реєстрації права власності юридичних та фізичних осіб на низку комунальних приміщень, які вибули за так званою «Аферою століття», та повернула майно територіальній громаді Львова. Як повідомили у прес-службі ЛМР, упродовж року було повернуто у комунальну власність 10 незаконно відчужених приміщень, по решті справ наразі ще тривають судові процеси.

Зокрема, у комунальну власність повернуто об’єкти за такими адресами: вул. Старознесенська, 194, вул. Ю. Дрогобича, 4, вул. Зелена, 202, вул. А. Тесленка, 2, вул. Замкова, 9, вул. Шота Руставелі, 32, вул. Є. Ярошинської, 1, вул. В. Антоновича, 56, вул. Дністерська, 16, вул. І. Свєнціцького, 7.

«Інші справи про повернення приміщень в комунальну власність ще перебувають у судових провадженнях, проте це лише справа часу! Сподіваємося на справедливий суд, що всі приміщення будуть повернуті громаді Львова в найближчий час. На превеликий жаль, справжніх злочинців, які організували та здійснили спробу незаконно набути у власність комунальне майно, таки не засуджено, натомість тривають кримінальні провадження щодо осіб, які були підставними. Справжні злочинці ще досі на волі. А деяких навіть поновляють на роботі!», — наголосили в управлінні комунальної власності ЛМР.

Нагадаємо, у кінці 2016 року працівники управління комунальної власності ЛМР виявили масштабну аферу з комунальним майном та повідомили про це правоохоронні органи. Загалом було виявлено декілька десятків незаконно відчужених комунальних приміщень. Право власності на десятки комунальних примішень за підробними документами перереєстрували різні підставні фірми та люди. Згодом усі ці приміщення викупили дві львівські підприємиці Ірина Сандул та Людмила Малькова. Детальніше про цю схему у розслідуванні ZAXID.NET «Cхема з усіма невідомими».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук