<

Львівська мисткиня Олена Хомякова запросила на виставку прикрас зі скульптури

Головні новини за 17.06Оксана Сенишин, 17 червня 2015, 13:32 705 0

У «Зеленій канапі» Олена Хомякова запрезентувала виставку сережок, перстнів та підвісок.

Це п’ята персональна виставка авторки. Звідки беруться її чудернацькі ідеї - дівчина сама не відає. Каже, приходять, не попереджаючи. А на цій виставці, посеред піску, її латунні і срібні прикраси видаються загубленими скарбами. Іноді вони ще й трансформуються. 

А ось у приватній Оленчиній скринці для прикрас ці речі - рідкість. Зізнається, вони для неї радше арт-об’єкти і не часто пасують їй за стилем. 

«Я не рахувала, скільки у мене цих прикрас. Вони тільки нещодавно почали з’являтись у моїй власній колекції - це до десяти одиниць. Це не є десятки, поки що», - пожартувала мисткиня.

Олена навчалася у Коледжі імені Труша на відділі скульптури, згодом була кафедра кераміки Академії мистецтв. Тож від великої скульптури авторка рухалася до найменшої. Зараз сама випікає для прикрас кераміку, виділивши вдома під майстерню одну кімнату, а у майстрів замовляє за власними кресленнями основу. 

«Я була на виставках кращих європейських прикрас. Це було у місті Валенсія, там дуже великий всеєвропейський конкурс. І прикраси, зокрема Олени Хомякової, не поступаються в дизайні тим кращим з кращих прикрас», - розповіла куратор виставки Олеся Домарадзька.

Її прикраси бували і на львівському, і на столичному Тижні моди. А фахівці радять, аби до творчості дівчини приглянулися ще й українські ювеліри - в їхньому тандемі світ став би цікавішим. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук