Львівська обласна бібліотека для дітей, що на вулиці Винниченка, 1, отримала міжнародну премію EIFL Public Library Innovation Award за проект інформаційно-психологічної безпеки дітей «П'ята стихія». У межах премії бібліотеці нададуть 1500 тис. доларів, кубок, сертифікат, рекламу через вебсайт EIFL та широку мережу контактів. Цьогоріч премію також отримали бібліотеки Кенії, Хорватії й Казахстану.
Проект «П'ята стихія» Львівська обласна бібліотека для дітей створила для дітей та підлітків від 8 до 15 років, які постраждали від російської агресії. Бібліотека організувала навчання для евакуйованої молоді зі Сходу та Півдня та львівських підлітків, щоб допомогти ВПО вдало інтегруватися у місцеве середовище. У межах проекту відбувалися заняття з протидії дезінформації, уроки української мови та програмування.
«Львівська обласна бібліотека для дітей вдруге стала володаркою престижної бібліотечної премії EIFL! Це своєрідний бібліотечний "Оскар". Премію ми отримали за проект інформаційно-психологічної безпеки дітей та підлітків "П'ята стихія", який торік реалізували за підтримки відділу преси, освіти та культури посольства США в Україні в партнерстві з Українською бібліотечною асоціацією. Проект продовжується, а премію витратимо на реалізацію інноваційних послуг», – пишуть на сторінці бібліотеки.
Львівська обласна бібліотека для дітей вже отримувала премію EIFL у 2015 році за навчально-ігрову бібліотечну програму «Літерландія». Йдеться про систему інтерактивних занять для дошкільнят, які вивчають алфавіт за допомогою комп'ютерної гри «Мишеняткова Абетка».
Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleЗазначимо, що премію EIFL Public Library Innovation Award for supporting literacy вручають з 2011 року за інновації для покращення життя громад. EIFL є некомерційною організацією, яка підтримує бібліотеки у країнах, що розвиваються.