Львівську бібліотеку за інновації нагородили міжнародною премією

СуспільствоОрися Шиян, 22 грудня 20153550

Львівська обласна бібліотека для дітей стала переможцем 8-ї премії EIFL Public Library Innovation Award for supporting literacy міжнародної Програми інновацій публічних бібліотек за навчально-ігрову бібліотечну програму «Літерландія».

Про це ZAXID.NET розповіла бібліотекар відділу реклами книги і бібліотеки Людмила Бєлова.

Програма «Літерландія» – система інтерактивних занять з дошкільнятами, які вивчають літери за допомогою комп'ютерної гри «Мишеняткова Абетка». Це нова навчально-інтерактивна послуга бібліотеки, що стимулює дітей до навчання, підвищує інтерес і мотивацію до читання. 

«Нашим діткам навчатись інколи дуже складно, але уроки у бібліотеці завжди для них цікаві. Ми помічаємо зміну їхнього психологічного стану, крім того їхня дисципліна стає кращою. На уроках абетки вони уважніші і зосередженіші, кожен з них чекає своєї черги, щоб вийти до дошки», – зазначила вчитель-логопед початкових класів, учасниця програми «Літерландія» Вікторія Глов’як.

Львівська обласна бібліотека для дітей – третя українська і перша львівська бібліотека, що отримала цю нагороду та матеріальну винагороду у розмірі 1500$. Цю суму бібліотека планує використати для подальшого впровадження інновацій для дітей.

Премія за послуги, що сприяють грамотності, виділяється в межах програми заохочень EIFL-PLIP за інновації Innovation Awards і призначена для публічних бібліотек у країнах, що розвиваються, та в країнах з перехідною економікою, в тому числі і в Україні. Програма EIFL з розробки інноваційних проектів для публічних бібліотек реалізується за фінансової підтримки Фонду Білла і Мелінди Гейтс. Конкурс проводиться з 2011 року і за цей час оголошено 29 переможців з країн Європи, Латинської Америки та Африки.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук