Львівська облрада роздала ₴212 тис. на піар керівників та депутатів

ЕкономікаО.Г., 18 травня 20162780

Львівська обласна рада уклала три угоди на висвітлення своєї діяльності за допомогою засобів масової інформації на загальну суму майже 212 тис. грн. Про це повідомляється на сайті системи електронних закупівель Prozorro.

Так, «Радіоінформаційний центр "Незалежність"» отримає 30 тис. грн за розміщення інформаційних повідомлень про роботу Львівської облради до кінця року.

У договорі не вказано загальної кількості повідомлень чи хвилин ефіру, присвячених облраді. Однак написано, що присутність депутатів облради та керівників ради в авторських програмах має бути не рідше двох разів на місяць. Так само вони мають бути гостями не рідще 2 разів на місяць в інших програмах. Окрім радіо «Незалежність» більше ніхто пропозицій не подав.

За трансляції сесії Львівської облради 147,3 тис. грн отримає Філія Національної телекомпанії України «Львівська регіональна дирекція» (ТРК «Львів»). Свої послуги за 120 тис. грн також пропонувало комунальне підприємство «Телекомпанія «Львів-ТБ», однак їх пропозицію відхилили, тому що воно не може надавати заявлені послуги.

Трансляція має бути в аналоговому,  цифровому сигналі та на сайті телеканалу. ТРК повинна забезпечувати телеефіром у день сесії з 10 години ранку і аж до закінчення роботи пленарного засідання, а також повинна надавати ефір для позачергових сесій, забезпечувати анонси напередодні сесії та надати ефірний час депутатам у день роботи сесії облради.

«Агенція інформації та аналітики «Гал-Інфо» за 34,5 тис. грн до кінця року розміщуватиме на сайті інформаційні повідомлення про роботу Львівської облради. Зокрема, сайт повинен публікувати статті та інтерв’ю з керівництвом ЛОР, керівниками комісій та депутатами не рідще двох разів на місяць, інформаційні повідомлення – не менше 5 тиждень. «Гал-Інфо» також має публікувати відеокоментарі депутатів.

Конкурентом «Гал-Інфо» був підприємець Володимир Богомолов, який хотів надавати послуги послуги за 34,2 тис. грн. Однак його пропозицію відхилили, оскільки він надав не усі документи та немає можливості надавати заявлені в оголошенні послуги.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук