Львівська облрада виділила ₴120 тис. на документацію для замків Львівської галереї мистецтв

Львівська облрада під час засідання сесії у вівторок, 30 травня, підтримала рішення про виділення з обласного бюджету 120 тис. грн. на виготовлення технічної документації для пам’яток архітектури національного значення, які перебувають у користуванні Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького.

Кошти виділили у межах змін до бюджету за рахунок зменшення резервного фонду виділили 120 тис. грн управлінню майном спільної власності Львівської облради.

Зокрема, йдеться про виготовлення документації для Олеського, Підгорецького та Золочівського замків, для оборонної вежі з укріпленням у с. П’ятничани Жидачівського району, каплицю Боїмів у Львові та башту колишньої Святодухівської церкви, де зараз музей «Русалка Дністрова».

Голова управління Микола Бандра запевнив, що виготовлення документації не означає підготовку до передачі цих пам’яток на баланс місцевих рад, що могло б відкрити шлях для їхньої подальшої приватизації.

«Картинна галерея має ці пам’ятки у користуванні. Виготовлення технічної документації – це інвентарна справа, яку буде виконувати обласне Бюро інвентаризації, це не виготовлення кошторисної документації, щоб комусь потім ці пам’ятки передати», – повідомила тимчасово виконувачка обов’язки директора департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської облдержадміністрації Оксана Ткачук.

Голова Львівської облради Олександр Ганущин додав, що виготовлення документації відбувається для передачі пам’яток на баланс Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького, а не місцевих рад.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук