Львівська ОДА хоче, щоб базові бюджети області прийняли до 20 січня

Економіка20 грудня 20104960

Львівська обласна державна адміністрація розраховує, що до 20 січня у Львівській області будуть остаточно затверджені усі місцеві бюджети у тому випадку, якщо на цьому тижні Верховна Рада України прийме державний бюджет.

"В разі опублікування наступного тижня Закону про державний бюджет обласна державна адміністрація мала би можливість ще до Нового року подати проект рішення про обласний бюджет в обласну раду. Буквально відразу після новорічних свят, на протязі двох-трьох днів можна було б пропрацювати проектні показники в профільних комісіях і в бюджетній комісії із тим, щоб ще до Різдвяних свят прийняти обласний бюджет на 2011 рік", - повідомив на прес-конференції у Львівській ОДА 20 грудня начальник головного фінансового управління Олег Демків.

За його словами, потрібно мати на увазі, що після затвердження обласного бюджету і бюджетів міст в двохтижневий термін проходить процедура затвердження бюджетів базового рівня у містах і селищах. Таким чином, можна було з розраховувати на затвердження усіх бюджетів базового рівня до 20 січня наступного року, що дозволило б одразу провести невідкладні бюджетні видатки.

"Відсутність боргів і відсутність проблем у поточному бюджетному році плюс хороший перехідний запас дозволяє зробити ефективним бюджет наступного року. На жаль, у цьому році ми продовжуємо мати певні труднощі із фінансуванням невідкладних видатків, по деяких територіях не вдається ще профінансувати дострокову виплату заробітної плати за другу половину грудня", - наголосив Демків. Водночас також присутній на прес-конференції заступник голови ОДА Геннадій Дмитренко додав, що згідно із прогнозами, бюджет на 2010 буде виконаний у повному обсязі.

Також Олег Демків вказав на те, що згідно із регламентом Верховної Ради та бюджетного комітету ВР до кінця поточного тижня мав би бути затверджений держбюджет 2011 року. Надалі уже на початку наступного тижня Закон про державний бюджет мав би бути опублікований, і в наступний двохтижневий термін обласні, районні та міські ради повинні затвердити свої бюджети на 2011 рік.

"За домовленістю із обласною радою, цього тижня з метою належної підготовки до бюджетного процесу наступного року розпочинається робота по заслуховуванню головних розпорядників коштів обласного бюджету щодо ефективності витрачання ними бюджетних коштів цього року. Ми сподіваємося, що для нового депутатського корпусу пройде хороше ознайомлення з структурою бюджету і з програмами, які реалізуються в області", - зазначив Демків.

Як інформував ZAXID.NET , 20 грудня голова Львівської обласної ради Олег Панькевич сказав, що рада уже готується до прийняття бюджету на 2011 рік, і депутати Львівської облради зацікавлені у тому, щоб бюджет був прийнятий вчасно.

Нагадаємо також, що раніше Олег Демків прогнозував, що консолідований (зведений) бюджет Львівської області на 2010 рік буде недовиконано на 3-4%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук