Львівська ОДА просить в облради 46,4 млн грн на погашення кредитних боргів

Економіка8 лютого 20110

Виступаючи на засіданні президії Львівської обласної ради 8 лютого, начальник головного фінансового управління Львівської ОДА Олег Демків звернувся до депутатів облради з проханням збільшити видаткову частину обласного бюджету на 46,4 млн грн для погашення кредиторської заборгованості, що утворилася через блокування коштів Державним казначейством наприкінці минулого року.

«Враховуючи гостру ситуацію з завершенням минулого року, а саме те, що частина коштів у кредиторській заборгованості у зв’язку з не проходженням коштів в органах Державного казначейства минулого року не була проведена, головне фінансове управління готує проект рішення про уточнення показників обласного бюджету в частині погашення кредиторської заборгованості за минулий рік», - зазначив Демків.

Як повідомив начальник головного фінансового управління ЛОДА, за попередніми даними, на 1 січня 2011 року в обласному бюджеті утворилась кредиторська заборгованість бюджетних установ, що фінансувалися за видатками загального фонду, на суму 21,4 млн грн, і за видатками спеціального фонду – на суму 7,315 млн грн.

Окрім того, за словами Демківа, утворилася кредиторська заборгованість за міжбюджетними трансфертами розміром 14,764 млн грн. Також існує додаткова кредиторська заборгованість розміром 2,895 млн грн.

«Враховуючи вищезазначене, в проекті рішення буде запропоновано збільшити обсяг обласного бюджету за видатками на 2011 рік на загальну суму 46,4 млн грн, зокрема за загальним фондом 11 млн грн і за спеціальним фондом 35,3 млн грн. Джерелом фінансування зазначених видатків визначено вільні залишки коштів, що утворились на початок бюджетного року», - зазначив чиновник.

Своєю чергою, в.о. начальника головного управління Державного казначейства у Львівській області Петро Могиляк на засіданні президії 8 лютого зазначив, що, відповідно до вимог Бюджетного кодексу, чинного до 1 січня 2011 року, на кінець бюджетного року бюджетні рахунки були закриті і бюджетні призначення втратили чинність, і саме тому Демків говорив про погашення кредиторської заборгованості.

«Від 5 по 10 січня цього року органи Державного казначейства області забезпечили в повному обсязі проведення минулорічних платежів, які не були проведені в минулому році. Ця сума становить 23,2 грн», - повідомив Могиляк. За його словами, на 1 лютого управління Держказначейства у Львівській області повною мірою виконує платіжні доручення.

Як інформував ZAXID.NET , на черговій сесії 4 січня Львівська обласна рада звернулася до прем’єр-міністра України Миколи Азарова з проханням забезпечити Львівщину необхідним фінансовим ресурсом для погашення кредиторської заборгованості, що утворилася на 1 січня 2011 року через незадовільне фінансування місцевих бюджетів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук