Львівська політехніка отримала від Міносвіти майже 500 додаткових бюджетних місць

Львівська політехніка отримала від Міносвіти майже 500 додаткових бюджетних місць
фото ZAXID.NET
Львівська політехніка

Міністерство освіти та науки України (МОН) опублікувало список топ-20 вишів, де за абсолютними цифрами збільшилось державне замовлення. Відповідний рейтинг з'явився сьогодні на сайті МОН.

Як зазначається, очолює рейтинг Львівська політехніка – там стало на 498 бюджетних місць більше, порівняно з минулим роком. Друге місце за Київським національним університетом Т. Шевченка – додалось 393 місця, на третьому - Київський національний університет ім. Гетьмана (253 місця), четвертий - Харківський національний університет ім. В. Каразіна (231 місце), п'ятий - Київський національний торговельно-економічний університет (220 місць).

За відсотковим збільшенням топ-10 має інший вигляд:

Зазначається, що кількість бюджетних місць збільшували виходячи з кількості абітурієнтів з високим прохідним балом, які виявили бажання навчатися в цьому виші, однак не більше 25% від попередньої кількості місць. Там, де відсоток збільшення бюджетних місць вищий за 25% означає, що виш відкрив нові спеціальності.

Нагадаємо, 1 серпня були опубліковані списки абітурієнтів, рекомендованих до зарахування на бюджет.

Їм необхідно подати оригінали документів до обраного вишу до 18-ї години 5 серпня. 6 серпня вже опублікують остаточні списки зарахованих.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук